Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » -hany honapos terhesen lehet...

-hany honapos terhesen lehet meg repulni? -es veszejes a babara repules? -terhesen epilalhatom a labam? -terhesen festehetem a hajam? -a csuklom neha kiugrik vagy talan csak meghuztam a kezem, ez bezavarhat terhesseg idejen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1) kérdezd meg az adott légitársaságot, mert ez társaságonként eltérő.

2) nem veszélyes

3) igen, én is azt teszem. Miért ne epilálhatnád?

4) egyik festéket se tesztelték terhes nőkön. Ettől az nem veszélyes, csak éppen a gyártó nem vállal erre garanciát

5) nem zavarhat be, ugyan mibe zavarhatna be?

2010. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Úgy emlékszem a 36-38.hétig,de a 34. héttől azért már tájékozódni kell a légitársaságtól.

Én a 32. héten repültem,semmi baja nem lett a babának (már megszületett) egyébként én nagyon-nagyon rosszul viseltem az emelkedést és ereszkedést (csak a terhesen viselt meg).

2010. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyes legitarsasagok mar 26. hettol levele kernek a dokiol, ennek utanna kell erdeklodni, de az utso 3 honapban nem ajanlatos mar repulni! En kulfoldon elek, utanna erdeklodtem! Epillalni lehet, miert ne? En nem festenem a hajam terhesen, nem ajanlott, de nem is tiltott, ez a te dontesed. A csuklonak mi koze a terhesseghez? Boldog babavarast 36 heteske :)
2010. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kamu!!
2010. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a kamu? A kerdes vagy a valaszok?
2010. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat lanyok!!
2010. márc. 6. 21:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!