Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellek növekedése függ a bő...

A mellek növekedése függ a bő tejtől vagy attól hogy nagyra nőnek a mellek még nem azt jelenti hogy bőven lesz tej?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem függ a méret. Van kismellű anyuka sok tejjel és van akinek hatalmasra nő de nincs elég teje.
2010. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2010. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mell nagysága nem arányos a tejmennyiséggel. De ha az alaptól nagyon eltér, akkor lehet, hogy sok tejed lesz, de még nem tudni meddig, esetleg vizesedsz. Nekem az első három hónapban annyi volt, hogy nem győztem fejni, és a cseppeket takarítani a földről, aztán pikk-pakk elapadt. Elötte se hordtam melltartót, és akkor sem amikor gyönyörűek lettek a melleim.
2010. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, pici cicim van, terhesen egész keveset nőtt csak (bár szoptatás alatt már jobban nőtt) , volt tejem, bnőmnek nagy cici, sokat nőtt és mégsem sikerült a szopi.
2010. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia:) Nekem nem is mellem van, hanem tőgyem:DD és két hétig sem tudtam szoptatni, próbáltam stimulálni, fejtem, stb de sajna nem volt és kész, így írattam ki anyatejet így három hónapos koráig azt kapta utána meg tápszer..bezzeg a barátnőmnek pici csini cicije van és annyi teje volt, hogy hordták tőle az anyatejgyűtőbe.Tehát szerintem nem függ a méretétől.
2010. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem testalkatomhoz képest nincsenek kis melleim.Terhesség alatt nőttek is elég rendesen.Sajnos a kettőből max.50ml tejet tudtam lefejni,szülés után 2 héttel.Minden féle tejszaporítóval próbálkoztam, de mindhiába.Kisfiam tápszeres lett, majd tudtam neki női tejet szerezni.A nődokim szerint kevés a mirigyállomány.Nem a mérettől függ a tejmennyiség.
2010. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!