Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hepinet 4d ultrahangról...

Hepinet 4d ultrahangról vélemények? Sokkal olcsóbb, mint a többi magán UH-s hely. Valaki volt ott, meg voltatok elégedve?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szonogràfus függő. Dr Bergendy Katalin péterfy, őt nagyon ajànlom kb 1 óràt nézegette a babàt, mindent elmondott. De sajna ott csak 4d van 5d még nincs.

De voltam ugyanitt a sima szűrővizsgàlaton a helyettesénél, hàt pf... Ha ilyen lett volna a 4d akkor biztos nem fizetem ki.


Amúgy baba mama kuponnal az örsön 6-8 e Ft csak a 4d, ha szàmìt az àr.

2016. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Dunaújvárosban voltam Hapinet 4D ultrahangon. Kb egy óra volt, mindent megnézett és végig beszélt a babáról. Kedves volt a doktornő, a végén CD-t és egy nyomtatott képet kaptunk amelyet mi választhattunk ki az elkészült 8-10 kép közül. Én ajánlani tudom, nagy élmény.
2016. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Székesfehérváron voltam mind a két gyerköccel, bátran merem ajánlani.
2016. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dunakeszin voltunk...kaptunk egy -2ezres kupont igy 10 ezret fizettunk. Bő 45 percet voltunk bent, 1cd vizsgálatrol, 1cd képekkel es kinyomtatott nekünk 3 képet.

Kedves volt, aranyos, de benne vagxok egy baba-mama csoportba ahol feltoltott már mindenki 1 képet és mindegyik olyan élesnek, részletesnek tűnik, az enyém meg kb egy sárga paca...20. Hétben jártam akkor most lassan a 28ba leszek és tervbe van véve hogy megyünk- máshova- 4d-re...de hogy hova menjek azt nem tudom.

2016. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi a váci úti rendelőben voltunk, senkinek nem ajánlom...15perc volt az egész, a 14 fotot kaptunk amiből kb 2-3ra mondom azt hogy mutogatnám, én többet vártam a minőségtől, és gyakorlatilag csak az arcát mutatták...abszolút nem érte meg
2017. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!