Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukak. Kismamik. Igaz h a...

Anyukak. Kismamik. Igaz h a baba az utolso honapokban hely hiany miatt kevesebbet mozog?

Figyelt kérdés
Egy par napja lustabb a kis pocak lakom.jovo heten toltom a 32.hetet. Reggelenkent is megijedve felve kelek h mi van ha ra fekudtem a hasamra ejszaka es nem keltem fel ra....es eddig reggelente velem kelt reggeli utan mindig sokat mocorgott....most meg ugy kell koncentralnom helyezkednem h legalabb egyet mocorogjon....ilyen tapasztalat esetleg valakinek?
2016. júl. 31. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, szűkös már neki odabent :)De azért ha 1-2 napig egyáltalán nem mozog inkább nézess rá, biztos, ami biztos.


Vagy húzz fel egy zenélős játékot és tedd a pocakodra. Vagy egyél csokit és mozogj kicsit. Ezek mind baba rúgás-beindítók ;)

2016. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam attól függ, milyen kedve van. Sokszor én is izgulok, mert van, hogy 2-3 napig nyugodtabb, kevésbé mozog. Utána pedig 3-5 napig folyamatosan bulizik bent és pörög. :-)

Nekem 38/39. hetesen még mindig hatalmas bulikat rendez bent, de van, hogy 1-2 napig szinte semmi. Pl. tegnap nyugodt volt. Ma mér elkezdte kirúgni a ház falát, bár még nem annyira erősen, mint szokta.

2016. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó hetekben egyre szűkebb neki a hely. De nem így mondanám, hogy kevesebbet mozog, hanem másképp. A mozgás mennyisége ugyannyi, csak pl. nem tud nagyobb mozdulatokat végezni, inkább a kezével-lábával dolgozik, nem forog.
2016. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak az utolsó hónapban. De annyira nem venni észre, mert mivel sokkal nagyobb, mint 5-6-7 hósan, így ha keveset mozog, azt is egyből érzed....
2016. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

38 hetes kismama vagyok, én kb. 1 hete érzem azt, hogy kevesebbet mozog, eddig éjjel-nappal ficánkolt. Szó szoros értelmében, még éjjel is felébredtem rá. Mióta ez a nagy meleg van megint, azóta lustább. A hűvösebb időt jobban szereti. De remélem azt is jelzi, hogy már kifelé készül, azért nem annyira aktív.

Az miért baj egyébként, ha ráfekszel éjjel a hasadra? Én még mindig leginkább hason alszom (pedig hatalmas hasam van), vagyis félig hason, úgy a legkényelmesebb, sosem reklamált még miatta. :)

2016. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam változást a mozgásában az utolsó hetekben, bár 51 centivel született, szóval túl nagy nem volt.
2016. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem amugysem volt egy nagy mocorgo. Vegig epp hogy mozgott nem ugy mint itt kint😂😂😂😂😂 a vegen mivel keves volt neki a hely legalabb picit latvanyosabb voltak a kis nmozgasai. De igen szuk helyen az ember sem tud ugy mozogni.
2016. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!