Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogmosáskor még mindig szokott...

Fogmosáskor még mindig szokott vérezni a fogínyem, ez baj, ha igen, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Amikor nem voltam terhes akkor segített az ínyvérzés ellen a paradontax fogkrém használata. Most viszont azt vettem észre hogy néha segít, néha nem. Mostanában nem, mert ugyanúgy vérzik. Vegyek más fajta paradontax fogkrémet? Most olyat használok amit lehet terhesen is.

Már a terhességem vége fele járok amúgy.


2016. nov. 8. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi c vitamint eszel?
2016. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sok gyümölcsöt eszem és sok gyümölcslevet iszom mióta babát várok.
2016. nov. 8. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt ez normális.

De azért fogorvossal megnézetném, nehogy gyulladás legyen belőle, pár hónapja voltam én orvosnál, szintén Paradontaxot ajánlott, ha vérezni kezdene az ínyem.

Ha tényleg nincs sok vissza, akkor én nem aggódnék, ez terhesség után elszokott múlni általában.


35 hkm

2016. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem külön felhívta a fogorvos a figyelmem, hogy a terhesség során előfordulhat ínyvérzés...szóval emiatt ne aggódj, majd megszülsz, és ha vége a szoptatásnak, elmúlik - mert feltételezem vitamin hiányából ered.
2016. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt,hogy dőlt belőle a vér,alig akart abbamaradni. Lacalut activ fogkrémet ajánlották,ha nem magamon tapasztalom el sem hiszem 2.fogmosás után elmúlt.
2016. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is vérzett a paradontax használata közben. Fogorvossal nézesd meg nincs e fogköved és szedesd le. Nekem azért vérzett, mióta leszedte nincs probléma.
2016. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is többször előjött ez a probléma viszont ami segített a zendium Ill lacalut vagy elmex fogkrém mellette a paradontax szajvize. Kétszer eléggé csúnyán vérzett akkor váltottam pl elektromos fogkefere újra és ezek együttesen megoldották 🙂

Üdv

35hkm

2016. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!