Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha első terhesség végére...

Ha első terhesség végére kevesebb volt a magzatvíz és indítani kellett, akkor a másodiknál is fennáll a kevesebb víz esélye? Mit tehetek, hogy megfelelő mennyiségű legyen?

Figyelt kérdés
Sokat ittam akkor is, most is, nem tudom, az számít-e.
2016. nov. 9. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Első alkalommal kevés magzatvíz miatt 37.héten szülnöm kellett.

Második babánál is felkerült Ugyanez a probléma, csak vmivel később és itt kisebb is volt a babám, ezért szedtem gyógyszert. 39.héten született és ekkor már kevés volt a magzatvíz, de nem voltam Olighodamnion állapotban.


Azt mondták hogy sokat igyak, de ne vigyem túlzásba, és feküdjek mindig a baloldalamon. Akkor jobb a keringés.

Azt nem tudom hogy emiatt -e vagy amúgy sem lett volna vészes itt a magzatvíz mennyisége.


Remélem tudtam valamit segíteni :)


Jön a baba? Vagy tervben van?

2016. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na jól látom hogy már úton van. Hanyadik hétben vagy?
2016. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most töltöm a 30-at, egyelőre még jó a víz mennyisége. Elsővel 37-38. héten mondta először a doki, hogy kevesebb mint kéne, be is fektetett, és 38+3-on szültem, 3000g és 52 cm volt.

Én nem tudok csak a bal oldalamon feküdni, váltogatom a két oldalt.

Mondjuk nem bánnám, ha megint ilyesmi lenne, legalább tudnám, mire számítsak :)

2016. nov. 9. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg egész nap csak a baloldalon feküdtem :D.

Nekem drasztikusan lecsökkent, császár után mondták hogy már nem is volt víz. :(

2016. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az azért nagyon durva... Nekem csak kevesebb volt.
2016. nov. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!