Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz, hogy a terhesség...

Az igaz, hogy a terhesség első pár hónapjaiban még rendesen menstruálhatok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2016. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem általános, de elöfordulhat
2016. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rendesen nem. Esetleg némi menzesz szerű vérzés lehet, de nagyon ritka.
2016. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2016. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rendes menstruáció kizárt, mivel olyankor a levált méhnyálkahártya okoz vérzést. Ha terhes vagy nem válhat le a nyálkahártya.

Vérzés előfordulhat, de az nem menstruáció. Nekem is van olyan ismerősöm, aki a korai vérzés miatt későn vette észre a terhességet, mivel már nem terveztek babát.

2016. nov. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vérezgetés előfordulhat, de maximum akkor lehet összekeverni a menstruációval, ha alapból kevés és enyhe szokott lenni a menstruáció.


Például nekem olyan erős görcseim és vérzésem van, hogy kétlem, hogy terhesség esetén ilyen fokú vérzés nem egy vetélés kezdete lenne...

2016. nov. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na nekem rendes 5 napig tartó vérzésem volt 2-3 hónapig. Ráadásul semmi tünetem nem volt egy kis puffadáson kívül, így 13 hetesen vettük észre a babát rákszűrésre mentem. Napra pontosan megjött annyi hogy nem görcsöltem előtte, pedig szoktam és a mellem feszesebb volt végig de ez is utólag ugrott be. Meg többet aludtam. A menstruációm rendesen erős volt a 2. 3. nap ahogy szokott (3óránként tampon csere)ja igen nem volt darabos pedig nálam az is jellemző volt, 4 nap legyengült 5 pecsételés ....
2016. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!