Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes es 3 naposak vagyunk....

5 hetes es 3 naposak vagyunk. Este eleg rosszul aludtam tobbszor picit begorcsolt a hasam rovidebb idore es faj a derekam. Normalis ez? Hason es oldalt aludtam. Sokat pihenek. Lehet hogy a testem 24 oraban tagija a mehem? Meg ejszaka is?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az apró görcsök előfordultak nekem is, nálam az vált be, ha pihentem, és melegen tartottam olyankor a hasam, pl a kezemmel melegítettem a takaró alatt! Igen folyamatosan tágul a méhed, noha a baba még nagyon kicsike. emiatt fájdogál a hasad. pihenj továbbra is sokat! Ne aggódj! Dory
2008. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neha szurkal is itt ott.
2008. okt. 5. 11:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi!!!Csak sajnos mar vesztettem el egy babat az iden es most pihenek es odafigyelek nagyon a dolgokra!!!!Es is Dori vagyok!:-)
2008. okt. 5. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

a szurkálás is természetes, nyúlnak a méh szalagok. bár én nem veszítettem el babót, de minden szurkálásnál a víz vert ki, hogy vmi gond lehet... de mostmár "megszoktam".

jó pihenést és boldog, problémamentes baba várást Neked!!

32 hetes pocakos

2008. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne nyugtasd meg magad!! Mivel azt írtad, hogy begörcsölt a hasad és tudva azt, hogy már elvesztettél egy babát, én a helyedben biztosan mennék az ügyeletre és elmondanám mindezt kérve, hogy írjanak fel valamit, ami segíti a baba megmaradását. Ha megvizsgálnak és mégsem írnak fel semmit, akkor egyrészt megnyugodhatsz, biztosan nincs nagy baj, (de pihenj sokat!) másrészt tudatában leszel annak, hogy te megtettél mindent. A derékfájás sem jó jel!!! Drukkolok!

2008. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miert nem jo faj a derekam?Csak ejszaka fajt!Nekem amugyis szokott neha!
2008. okt. 5. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális az enyhe görcsök, szúrkálások, a méhed alakul át. És azért legtöbbször este tapasztalod, mert olyankor nyugalmi helyzetben vagy, nem mozogsz úgy, jobban érzel mindent. De ne aggódj. Pihengess, ne eröltesd meg magad, nem lesz baj.

A derékfájás pedig a koraterhesség egyik tünete. Olyan, mintha "majd leszakad a derekam", ez is teljesen normális. Addig jó, míg csak a derekad fáj, én a hátammal szenvedek már hetek óta.

Boldog babavásárást!

23 hetes kismama

2008. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm 8. hétig volt terhes, addig fájt a dereka. A doki azt mondta neki, hogy mikor elkezdte érezni a derékfájást már mennie kellett volna, mert ez vetélés egyik első jele is lehet, és szigorúan pihenni kell ilyenkor.
2008. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dóri! ne pánikolj be! Orvoshoz jó elmenned minél előbb, ha már elvesztettél egy babát, jobb ha megnéz, és megnyugtat, mindkettőtöknek! Pihenj sokat, és ne aggódj, most biztosan inden rendben lesz!!! Üdv: Dory
2008. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!