Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez baj? 29 hetes kismama...

Lehet ez baj? 29 hetes kismama vagyok es naponta tobbszor gorcsol a pocim alja, normalis ez? Reggel meg hasfajassal ebredek mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
en is voltam 29 hetes terhes de nekem nem voltak ilyen tuneteim .,szerintem azert csak kerdezz ra az orvosodra nogyogyaszodra ., mert igazabol mindenki mashogy eli meg a terhesseg szakaszat.,., en csak magambol ki indulva tudok tanacsot adni .,.,de mint irtam is egyaltalan nem fajt a hasam .,most kezd fajni hogy van vissza 2 hetem a szulesig.,Boldog baba varast..
2011. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is görcsölget a pocim, de nagyon sokszor a beleim azok. Babával minden oké, de sokszor puffadok és hasmenésem is van.

A pocid alja lehet a méh növekedésétől is, ahogy húzódnak a szalagok. Próbáld ki, hogy fekvésre milyen lesz. Ha nem múlik el, akkor érdemes megkérdezni a dokit.

2011. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia nekem mensi szerü görcseim vannak valamelyik nap nem is aludtam miatta.elmentem a dokihoz megvizsgàlt rendesen de semmi bajom sincs pedig nagyon fàjt...adott magnéziumot ennyi.megmérte h mennyire fàj megkacsàzott :( also Uh minden. de inkàbb nézesd meg magad nehogy baj legyen üdn 30hkm
2011. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is görcsölt a hasam sokáig.Az orvosom azt mondt h azért mert nö a méhem.Most már 37 hetes vok és már nem görcsöl hanem a baba nyom.
2011. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a dokim hogy ez normális mert nő a baba és nő a méhem..amíg nem vérzek és nincs nyitva a méhszáj addig nincs probléma..pedig nekem is sokszor elviselhetetlen és már extra adag magnézium szedek a 20. héttől...

Ha nem szedsz semmilyen magnézium készítményt akkor próbáld ki a magne b6-ot..bár nekem azt mondta a doki hogy ha nagyon sűrű és erős a görcs akkor már az nem nagyon használ...26 hkm

2011. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok, és nekem a héten alhasi fájdalmaim voltak, bár nem görcsök, hanem éles fájdalom hüvelybe, végbèlbe sugárzóan. Kiderült, hólyaghurutom van. Lehet Neked is ilyesmi.
2011. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat:)hasznosak voltak
2011. szept. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!