Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerult ez valakinek?

Sikerult ez valakinek?

Figyelt kérdés

8ève sportolok, formaban vagyok, most gyermeket tervezunk vègre, ezert csokkentek a mozgason, mert az orvosom szolt, h akadalyozhatja a peteèrèst!

De erdekelne sikerult-e valakinek szules utan ujra szinte ugyanugy kineznie? Aki szinten sportolt elotte, annak konnyebb utana formaba jonni? Persze szules utan nem az lesz az elso, de mondjuk utana 3-6 honappal szeretnem elkezdeni helyreallitani majd magam.

Lehetseges vagy felesleges lesz kuzdeni?

Koszonom szepen a tanacsokat!!



2016. nov. 10. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Szules utan egy honappal ugyanolyan volt a hasam es a testem mint elotte. van kepem 1 hettel a szules utan. Kb mint aki jol lakott sehol egy csik.. ( mondjuk kentem is a hasam) egyedul a mellemen latszik. Mar nem olyan feszes. Ha ettol tartasz, nem kell. Ha gondolod kuldok kepet privatban.

Tenyleg semmi nem latszik. Talan a koldokom valtozott meg. Mar nem annyira mély. de ennyi. Szerencses alkat vagyok. Csaszarral szultem. Ra egy hetre mar tornaztam (aztan minden nap fel orat) a babaval. ( Ö is èlvezte es azota is. Most 2 eves)

2016. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Hűha, de boldog vagyok , h írtál.

Kuldenel fotòt privátban kèrlek?

Kenni en is fogom, bar eddigis kentem magam feszesitovel vagy sima testapoloval. Havi egy tubus boven elfogy.

Vannak olajok vagy testapolok amik konkretan erre jok vagy "bármi" megteszi?:) koszi!

2016. nov. 10. 23:46
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Az első gyereknél magától visszaállt a testem hamar,kb 3 hónap alatt. A másodiknál megereszkedett a bőr, szoptatás miatt nem volt lehetőségem az étrenden változtatni, a gyerek pedig nem aludt, ezért az edzés is felejtős volt.


Most, a harmadiknál kíváncsi leszek, h mi lesz.

2016. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyan nem sportoltam, de nem volt gond az alkatommal, terhesség alatt minimálisat híztam talán 3 kg-t. Terhességi cukorbetegségem volt, így meghatározott mennyiségű szénhidrátot ehettem, szóval nem törvényszerű hogy el kell hízni terhesség alatt :) Szóval ha figyelsz az étekzésedre, nem azt mondom, hogy diétázz, de ha nem azért eszel mert a baba kívánja és mindent megeszel amit eléd tesznek akkor nem hinném hogy nagyon elhíznál. Tornázni amúgy lehet terhesen is, csak bizonyos gyakorlatokat nem lehet végezni, szóval a mozgásról sem kell teljesen lemondani. A hasadat kend erre való krémmel én a dm-be vettem olajosat dm sajátmárkásat teljesen jó volt talán 1-2 ici pici csíkom lett, ami nem is látszik.

Szülés után azt mondják a szoptatás miatt nem nagyon lehet sportolni, de szerintem itt is az van mint terhesen hogy nem agyhon hajszolod magad akkor jó lehet. A cicid miatt nehezebb lesz sportolni az tuti, mert azért egy tejjel megduzzadt cici bizony tud kellemetlen lenni, fáj, feszül, csöpög a tej, de erre is biztos találsz speciális melltartót. De amúgy hidd el nem a mozgáson fog az eszed járni :) örülni fogsz ha két etetés között picit tudsz pihenni, vagy akár enni.

Nyugi lehetsz olyan terhesség után is, mint voltál, de azért vedd figyelembe, hogy egy testnek a terhesség óriási változás, fizikailag is és hormonálisan is, így ne azt várd hogy utána olyan formába legyél mint előtte, valamennyit változni fog a tested ami lehet marad is.

2016. nov. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Ahhoz hogy könnyen, erőfeszítés után pont ugyanúgy nézz ki, mák kell.

Vannak változások, amikre nincs hatásod. A csík genetikán múlik, nem a kenceficézésen.


Nekem pl. egy se lett, pedig tiniként beszereztem párat a hirtelen növekedéssel.

Ellenben a hasizmom szétnyílt a terheléstől (nem a hízástól). Nagy baba, alacsony anyuka. Ez van. Baba előtt teljesen lapos, izmos hasam volt. Nem ezen múlt.

Szerencsére műtét nem kellett. Speciális gyógytornával szépen alakul, de még messze van a lapostól. Nem a hájtól nagy, felül is domborodik, mint egy terhesnek.


Az, hogy mikor kezdheted a formába lendülést, függ a szülés módjától, a szoptatástól. Van, aki eleve fogy tőle, más pedig odafigyelve is hízik. Ilyenkor megbolondulhat a szervezet.

Nekem minden kísérletem oda vezetett, hogy megcsappant a tej. Az fontosabb volt, így hanyagoltam.

Amikor befejeztem, voltam vérvételen, kiderült, hogy a pajzsmirigy gondom volt (előtte soha). Azóta lassan, de fogyok a régi bevált étrendemmel, amivel gyerek előtt mindig vékony, sportos voltam.

2016. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Szia. Nekem 5 lànyom van. Vilàg èletemben 58 kg voltam. Szülèsek utàn is sikerült vissza fogyni. Most is 60 kg vagyok csak mert lusta vagyok tornàzni...de nem is lenne rà időm nagyon. S6òval ha oda figyelsznem lesz baj. A hqsam olyqn szép mint egy tininek.🤗
2016. nov. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a vàlaszokat!!:)

Nagyon jol esnek

2016. nov. 12. 08:34
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Tok jo, hogy jottek a kover anyukak es lepontoztak mindenkit, aki szerint nem ok a terhesseg az elhizasra es a kifogasokra!

Tenyleg ennyi az örömötök az életben?

:)

2016. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy lesznek lepontozòk, meg azt hittem becsmèrlő válaszok is.

Nem kell torodni ezzel. Sokan ugy vannak vele h onnantol, h szultek CSAK anyák, de nem. Onnantól Anyák iS (!)

anya, felesèg, nő!

2016. nov. 12. 10:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves üldözésmániás 8-as!

Azt mivel magyarázod, hogy engem a (még) kövér anyukát is lepontoztak (5-os vlasz)? Vagy az már te voltál?

2016. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!