Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok e? Ha nem akkor...

Anna Léna Krieg kérdése:

Terhes vagyok e? Ha nem akkor valami súlyos betegség?

Figyelt kérdés
Peteéréskor voltam együtt a párommal. A ciklusom rendszertelen átlag 29 naposak. Megszakítással védekezünk amióta együtt vagyunk 1 éve. Én 23 éves vagyok párom 35. Szóval a ciklusom 22.és 23 napján barnás folyasom volt 1 -1 folt délutáni órákban. Azóta terhességre utaló jeleket figyeltem meg magamon. Fáradt vagyok eszméletlenül dolgozok 4-6 órát hazajövök és fekszek mint a lőtt nyúl. Hasam alul feszül fel vagyok puffadva szédülök szinte mindig.Émelygés néha.Gyomorsavam szinte minden éves után. Néha menzesz szerű görcseim vannak.Ma volt egy világos vércsepp a bugyimon de azpta semmi. Tejszeru a huvelyvaladekom .Vettem teszteket negativ. Holnap kellene megjönnie. De mégis félek mert sokat írták, hogy észre se vették hogy terhesek én meg azonnal produkálom az összes tünetet. Lehet csak beképzelem. De abszolút nem terveztük bár ha lesz baba nem baj. Csak nem vagyok ráizgulva a témára ezért nem értem.JA külföldön vagyok kicsit komplikált a dokihoz menetel 1 héten belül nem jutok be szerintem ezért írtam hátha tud valaki valamit, hogy sürgősségi vagy várhatok.

2016. nov. 11. 06:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rendszertelen a ciklusod, ha nem jön meg, két nap múlva csinálj tesztet. Bár szerintem, mensi előtt egy nappal már legalább nagyon halvány tesztnek kellene lennie.
2016. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre és ilyen korán nem szokott jelentkezni minden tünez. Sőt minden tünet ami terhesség idején jelentkezik , ugyanúgy kisérő tünete lehet egy menstruációnak.

Pl. gyomorsav túltengés idősebb terheseknél szokott jelentkezni.

2016. nov. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tesztelgess,ha terhes vagy előbb-utóbb ki kell mutatnia.
2016. nov. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt olvastam hogy ilyen korán nem jelentkezik feltétlenül mind. Pisilés is megvan eddig napi 2x 3x mostmar 2 orankent éjszaka is.Gyomorsav túltenges nem olyan durván fiatalabb koromban voltak problémáim ezzel ahhoz képest semmi de az utóbbi 5 évben nem volt semmi gond. És arra is gondoltam hogy valószínűleg nem most jönne meg és ezért nem mutat semmit a teszt csinalok reggel egyet. ha nem jön meg akkor a jovoheten is.Olvastam olyat akinek a 8 héttől mutatta a teszt. Hát nekem ne csináljon ilyet aggódós tudok lenni ha az egészségről van szó. Vagy jöjjön meg vagy jöjjön a 2 csík. Lehet csak valamit osszeszedtem néha olyan érzékeny a szervezetem. Azért köszönöm a válaszokat. Remélem mihamarabb kiderul.
2016. nov. 11. 06:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismet adott a kerdes: ha nem akartok gyereket, miert nem vedekeztek?
2016. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"De abszolút nem terveztük bár ha lesz baba nem baj."

"Megszakítással védekezünk amióta együtt vagyunk"


Akkor elárulom, a megszakítás NEM védekezés, ti amióta együtt vagytok, tervezitek ezt a babát. Ha nem terveznétek, védekeznétek!


Csak azok alkalmaznak megszakítást, akiknél nem gond ha baba lesz.


Pár nap múlva tesztelj még.

2016. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En nem értem, miért kell mindenkinek ezt elmondani aki ilyen kérdést ír le? Kivétel nélkül akad minden ilyen kérdésre minimum egy hozzaszolo aki nem ért egyet az adott pár szexuális szokásaival. Én nem azért írtam hogy ezt velemenyezze bárki.q Párom előző kapcsolataiban is ezt használta már 20 éve és nem volt baba. Ahogy írtam nem gond a baba. Jelenleg az egészségemen aggódok erről van szó, hogy terhesség vagy ezek a tünetek megegyezhetnek súlyos betegséggel esetleg problémás terhesseggel. Illetve ma kellett volna megjönnie elvileg, és negatív lett a teszt. Huvely valadekom tobb , de semmi szine .Várok 1 hetet ha tünetek változnak nem jön meg akkor élmények orvoshoz.
2016. nov. 11. 14:23
 8/11 Bernadette20 ***** válasza:
Ha nem jön meg tesztelj . Ciszta is lehet , az nem játék
2016. nov. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elmentem hétfőn a sürgősségire mert hajnalban volt vérzés és reggelre olyan erős görcs volt a derekamban hogy nem bírtam menni. De ott azt mondták pihenjek mivel napközben nem volt vér és semmi más olyan tünet ami rosszabb dologra ad következtetés ezért hazakuldtek. A tesztek meg negatívak bár hétfő óta nem csináltam. tegnap is volt egy kis vérzés de ezek mindig csak egyszer jonnek és általában csak a papíron látszik előtte Utanna semmi. (Kb 2 törlés. nem egy kicsi foltocska) Már szinte 2 hete gorcsolgetek este hohullamaim vannak reggel hőemelkedés. Nem akartam itthol senkinek mondani a paromon kívül de a sürgősségi miatt csak elmondtam. Azóta mindenki be van zsongva szurkolnak hogy minden rendben legyen.
2016. nov. 16. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Hane m terveztetek a babat mierz nem vedekeztek rendesen?? A megszakitasos modszer Nem vedekezes,es nem kell folhaborodni az ugazsagert. Ha vedekeznetek rendesen,akkor nem kene halalra aggodnod magad,szinte majdnem minden honapban,es elkerulned az ilyen jeleneteket. Amugy lehet hogy beis kepzeled.magadnak,es produkalod a tuneteket,ez nem.jo,mert konnyen bele is orulhet az ember.
2016. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!