Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » G9390 Agyi rendellenesség k....

G9390 Agyi rendellenesség k. m. n. Mit jelent? Súlyos?

Figyelt kérdés

8 hetes a pici..

Aki vizsgálata Dr azt mondta h ez minden újszülöttnél van de általában elmúlik vagy felszívódik vagy ilyesmi, és h ne aggódjak. 6 hét múlva kontroll.


A házi orvos meg azt mondta h ez egy ciszta..


A leleten ez áll

"bal oldalon a predilectiós helyen 6x3 mm-es SEH látható."



2016. jún. 6. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom a SEH egy kisebb fajta, újszülötkorban előforduló agyvérzés. ami magától felszokott szívódni.Mikor szívódik fel a vérzés utána szokott cystosus képet adni. Ha a mozgásfejlődése rendben van akkor nem kell vele törődni, max kontrollálni.
2016. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj. Sok babának van, de mivel nem kötelezõ vizsgálat a koponya uh, nrm veszik észre. Az én babámnak is van, a méretét nem tudom, talán 3mm. 5és fél hós, semmi baja, rendszeresen járunk kontrollra. Elvileg felszívódik, neki még nem. Most lesz talán az utolsó uh, mivel a kutacs szūkūl, késõbb szerintem max röntgen lesz, de gondolom az max évente 1*.
2016. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!