Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki szedett a terhesség...

Valaki szedett a terhesség 28. hetétől Duphastont?

Figyelt kérdés

Van itt valaki, aki szedte ezt a gyógyszert kifejezetten a harmadik trimeszterben? Tapasztalatok, hogy a gyógyszer abbahagyása után mennyi idővel indult meg a szülés? Esetleg hogy a gyógyszer szedése közben valakinek beindult? Nekem haskeményedésem van, konkrétan az egész hasam szokott görcsölni az utóbbi időben, ami egy óra alatt szűnik meg.

33 h kismama



2016. nov. 11. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én progeszteron kúpot kaptam a 23 heten, mert mensiszerű görcseim voltak, egy-egy keményebb munkanap után. Nem használom minden nap, csak ha a mg ad segít. Most 31 hetes vagyok, már nem dolgozom es egyenlőre nem is használom, de nem lettek erősebb görcseim. (Nem otthon vagyok kismama)
2016. nov. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!