Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok,...

12 hetes terhes vagyok, kedden vettem be az utolso szem duphastont, azota szerencsere jol vagyok nincs verzes. Ugye akkor mar nem kezdhetek el verezni?

Figyelt kérdés
Es a masik kerdes,hogy tegnap estetol huzodik a hasam alja,mintha szurna is ez baj?

2016. júl. 1. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De, bármikor lehet vérzés, de nem ugyanattól, mint az első 12 hétben. Akár szex közben felsérthetitek a hüvelyfalad, vagy bármi.


a hashúzódásra magnosolv, napi 1-2

2016. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt,csak mar ugy szeretnek megnyugodni,hogy minden ok. Az orvos nem mondta,hogy szedheyek magnosolvat az nen baj? Femibiont szedek , e mellett lehet magneziumot is. Es mennyit?
2016. júl. 1. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 13. héten kezdtem el vérezni, addig semmi gond nem volt. AZ első 12 hétre mondják hogy akkor a legnagyobb a vetélés veszélye.

Azt hogy miből mennyit szedj az orvosoddal beszéld meg hiszen ő ismer.

2016. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az orvosom szabin van meg egesz jovoheten is, es ez a szurkalas kellemetlen . Es ha megkerdezhetem mitol kezdtel ujra verezni?
2016. júl. 1. 08:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen magnéziumot szedhetsz, semmilyen gondot nem okoz. Ha túl sokat szedsz, azt hasmenésből lehet észrevenni, de ehhez általában irgalmatlan mennyiség kell. Én 2400 mg/nap mennyiségben szedtem magnézium-citrátot, ez majdnem olyan, mintha 10 szem MagneB6-ot szednék. Szóval akármilyen magnézium készítményből nyugodtan lehet a nyitó mennyiség 3 szem.


Egyébként nyugodj meg a vérzés miatt, már átvette a lepény a progeszteron termelést, több mint valószínű, hogy nem fog vérzés jelentkezni.

2016. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6-10hét között véreztem.12uh-n minden rendben volt.13 hetesen egy éjjel elöntött a vér 😱 Ez nem azt jelenti h neked is így lesz,csak leírtam h ilyen is van.

Magnosolv vagy magnerot.Vérzések idején 3x2 magnerotot meg mg infúziót is kaptam.Femibionban nincs elegendő mg.

2016. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!