Méhszáj érték?

Figyelt kérdés
28. héten 2100-as méhszáj érték nagyon vészes?
2016. nov. 11. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem nem,ezen ne idegeskedj.Amíg a belső zárt nincs nagy vész.De már mivel kicsit megrövidült pihenj többet.hanyadik baba?keményedtél?Én 29 hetes vagyok.szerencsére eddig zárt.
2016. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1. baba :)

Nem éreztem hogy keményednék, néha éreztem görcsöket de nem gondoltam volna hogy ennyire. Meg is lepődtem.

2016. nov. 11. 20:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az de pihenj amennyit csak lehet. Én nem pihentem, nem éreztem magam rosszul, nem fájt semmim a 34.héten mégis kórház lett a vége mert elkezdtem vérezni 2111 lett az értékem, 2 hétig voltam bent visszatartáson. Most 38+4 napon tartok, 2.baba.
2016. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 31.héten mértek 2100-at.

A külsőd már nyitva van egy ujjnyira, és megrövidült a méhnyak.

Nem rossz, de pihenj nagyon sokat, szedj magnéziumot, hogy ne keményedj! Ne végezz megterhelő fizikai munkát, nehogy idő előtt tovább nyíljon.


36 hkm

2016. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én pihenek, csak anyósom elvarasa hogy minden hétvégén utazzunk le hozzájuk busszal, ami kb 1 órás út, mert hogy régen is le tudtunk menni és hogy a terhesség az csak egy állapot és másnak sem lett baja. Viszont én meg így ezek után nem szeretnék utazgatni. Ráadásul az orvosom is azt mondta hogy egyenlőre nem fektet be de magnézium és sok pihenés. Csak gondoltam körbe kérdezek nehogy az legyen hogy én aggódom túl.
2016. nov. 11. 20:43
 6/14 anonim ***** válasza:

Így van, a terhesség egy állapot, nem betegség, de vannak kockázatok, ezt sajnos meg kell, hogy értse az anyósod is, hogy pihenned kell.

És otthon kellemesebb pihenni, mint a kórházban ha befektetnek, hogy nehogy megszülessen idő előtt a pici.

Már nincs olyan sok vissza, ki kell bírni.

2016. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Addig amíg az orvos nem mondja az ellenkezőjét persze, lehet csinálni sokmindent. De ha az orvos azt mondja pihenni kell akkor a baba érdekében pihenni kell. Ha ezt anyósod nem érti meg, akkor így járt! Menjen ő!


Egyébként én hirtelen kinyíltam 1 ujjnyira (a belső is, c2111 volt) igaz később 32 hetesen de az a lényeg, hogy 5 hét pihenés után felkelhettem és csinálhattam amit akartam, takarítottam, csavarogtam mindennap (37 hetes voltam már) de 3 héttel később se változott a méhszáj értékem. :) ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem mindig nyílik az olyan könnyen. De pihenj sokat és szedj magnéziumot!

2016. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28 héten 2110.Gyakori keményedések.visszatartás,ágynyugalom.41 hétre született 😁
2016. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A visszatartas alatt mit értesz, kórházba is be kellett feküdni?
2016. nov. 12. 17:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen.3 hétig voltam bent.


#8

2016. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!