Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 héten 1111 méhszáj érték....

34 héten 1111 méhszáj érték. Meddig húzhatom?

Figyelt kérdés
2 hete még zárt voltam. Enyhe hasszúrkával jöttem be a kórházba. Ez az eredmény. Kaptam tüdőérlelőt, meg mg-t, meg vmi méherősítő injekciót. 37 hétig fekvés. Járt vki így? Fájásaim ritkán vannak, az is enyhe menzesszerű, nem keményedek. Az jósló vagy hogy nő még a baba?

2015. aug. 19. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezzel az értékkel simán kihúzhatod a végéig, főleg ha tényleg fekszel. Próbálj meg ne idegeskedni, és ha véletlenül mégis tovább nyílnál, akkor sem történne már semmi baj, de nem fogsz és még pár hetet biztos bent marad a babád :-)

Szerintem jóslód lehetett, és az volt kihatással a méhszájra.

Én is 34 hkm vagyok és tegnap voltam szülésfelkészítőn és ott azt mondták, hogy nem minden esetben keményedik be a has és mégis jósló fájás. Eddig én ezt nem tudtam. Nekem is mostnában fájt alul bugyivonalban végig meg a derekam is, de nem keményedtem és mégis azt mondták hogy ez màr jósló.

Kitartást kívánok és tényleg ne idegeskedj!!!

Bocsi, kicsit hosszú lett.

2015. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!