Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen fájdalmas magzatmoz...

29 hetesen fájdalmas magzatmozgás?

Figyelt kérdés
Egyszer csak nagyon feszes lett a hasam és beleszúrt jobb oldalon.közben éreztem hogy mozog a baba.gyorsan lefeküdtem és olyan mozgásba kezdett hogy rendesen fájt.felálltam kicsit sétlni hátha elmozdul valamerre de attól se nyugodott meg.ez több percig tartott.a keményedésnél nem lehet érezni a babát ha jól tudom.ez a hasfeszülés az erős mozgástól lehetett?normális hogy néha fák ha mozog?szerdán voltam orvosnál méhszáj zárt 1150gra becsülte.bocs hogy hosszú lett.
2016. nov. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális, hiszen egyre erősebb a babád.

És most még sok helye is van, így ha beletrafál valami belső szervbe, az fájdalmas lehet.


A sok mozgás is normális, helyezkedik, pozíciót vált.

2016. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válazoltál.Még nem fordult be így nagyon sokszor lefelé rugdos és a hólyagomat találja el ami szintén kicsit kellemetlen.Csak most azért ilyedtem meg kicsit hogy nagyon sokáig kemény volt.Az orvos mondta hogy normális ha jobban feszít hiszen már elég nagy,de ez olyan ismeretlen volt ez az érzés.
2016. nov. 12. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem figyeld meg, hogy mit csinálsz épp amikor fajdalmas a rugas, pl tulhajtod magad, vagy épp keveset mozogsz, stb és valtoztass azon.

Szerintem nem természetes, hogy fáj, en 34.hetes kismama vagyok es a mozgása sosem okozott fájdalmat még.

Persze a lényeg, hogy a doki azt mondta, hogy minden rendben, ezzel a megfigyeléssel csak esély van javítani a helyzeten. :-)

2016. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizony, egyre erősebb, egyre kisebb a helye, mert egyre nagyobb a baba.

Nekem amikor ilyen érzéseim voltak, akkor a dokim úgy magyarázta, hogy a keményedés a baba mozgásától van és a keményedéstől jobban feszíti magát a baba. Kitartást :)

2016. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!