Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyorsabb moagzatmozgás takarít...

Gyorsabb moagzatmozgás takarítas után?

Figyelt kérdés
Port törültem és lemostam egy picit az ajtókat. Utána a babám sokat mozgott. Ti is tapasztaltatok ilyesmit?Remèlem nem ártottam neki.

2016. szept. 29. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is aktivabb a baba ha mozgok pl fozes utan vagy takaritas utan :) nemtudom mitol lehet

22hkm

2016. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ablakot is szerettem volna mosni,de hallottam, hogy nem szabad. Szerinted?
2016. szept. 29. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gonoszkodni akarok,de jelenleg 39+4 napos terhes vagyok, egy hete létrán állva pucoltam ablakot és cseréltem függönyt az egész házban. Soha senkinek nem engedtem, hogy helyettem takarítson, mindent magam végzek a mai napig, beleérve a mindennapi főzést is. Attól, hogy belendül a baba még baj nem lesz, semmi gond nem volt abból, hogy szépen nyugodtam elláttam a háztartást, nem nyíltam ki, nem lett senkinek semmi bja. Hidd el, ha mozogsz, az neked is jót tesz és ebbe bizony a házimunka is belefér, hacsak nem vagy ágyhoz rendelve orvos által.

A babának azzal, hogy mozogsz, nem fogsz ártani, te maradsz úgymond edzésben. Ha valami nehezen megy, nem kell erőltetni, érezni fogod úgyis, mennyit bírsz, de azt gondolom egy ablakpucolástól még nem lehet baj, ha nem vagy veszélyeztett terhesként 0-24 órás fekvésre ítélve.

Szerintem ne pánikolj ilyesmire rá, magadnak teszel könnyebbséget, ha a szép oldalát látod meg mindennek :)

2016. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!