Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett Édesanyák útján 12....

Pécsett Édesanyák útján 12. heti UH hüvelyi vagy hasi? Férjem bejöhet? Képet lehet kérni a babáról?

Figyelt kérdés
Dr. Labossa Gusztáv fogja csinálni majd nekem a rendes rendelésen, amúgy ő a fogadott orvosom is, de addig már nem megyek hozzá, akkor elfelejtettem megkérdezni amikor nála voltam, emiatt zavarni pedig nem szeretném.

2016. nov. 14. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
általában 12 heti hasi uh. csak ha nem látni rendesen akkor hüvelyi. nálam hasival kezdték, de nem bírták megmérni, mert mindig nem jól forgott. aztán mondták, hogy hüvelyin néznek inkább, de pont utolsó pillanatban úgy fordult hogy pont jó volt, így csak hasi volt.
2016. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 12.heti már hasi UH szokott lenni, apuka bemehet.

Képet érdemes kérni, mert ilyenkor már szép baba formája van a babának. Biztos, hogy lehet csak, max fizetni kell érte 500Ft-ot.

Bár, igaz én Pesten élek, nekem kérnem sem kellett a képet és adták, fizetni sem kellett egyikért sem.

2016. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én istenhegyi génklinikán voltam, ingyen kaptam egész vizsgálatról dvdt és képeket is 3 db. és a végén még 4d re is átkapcsoltak.
2016. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Istenhegyi eleve egy magánklinika, tehát nem volt ingyen, max. benne volt a vizsgálat árában.
2016. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasi volt augusztusban. Férjem bejöhetett, képet nem kértünk, de szóba sem került, úgyhogy előre szólj.
2016. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Aki nem írta, hogy hol volt vizsgálaton az itt volt az Édesanyák útján?

2016. nov. 14. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
5 vagyok, én az Édesanyák útján voltam.
2016. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5

Köszi! Neked melyik doki csinálta az UH-t?

2016. nov. 15. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!