Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen Pécsett a 4D ultrahang...

Milyen Pécsett a 4D ultrahang az édesanyák úti klinikán? Mennyibe kerül? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
2009-ben 10000 ft volt.Én kifogtam egy elég érdekes uh-dokit aki még elvárta volna hogy ezen a pénzen kívűl adjak pénzt neki(dr Bay Csaba)Szinte a felvétel fele 2ds volt,és nagyon megrángatta a hasamat is.Következőre inkább kifizetek 5000 el többet és a citromutcába megyek.Persze lehet más orvos máshogy csinálja.Más ismerősömnek végig 4d volt a felvétel.Szóval én egy picit csalódott voltam
2011. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Citrom utcába már nem tudtok menni, elköltöztek a Mecsekre egy magánklinkára, és ott 18ezer Ft.


A klinikán nincs 4D én úgy tudom, csak 3D - mozgás így nincs a felvételen, de ezt csak hallottam...


Mi Mohácson és a régi Medisonban is voltunk, 1 órás a vizsgálat minimum és semmivel sem rosszabb, mint a régi Medison, ami csak 20 perc volt. Csak a mohácsi dokit javaslom, és ugyanúgy 10.000 Ft. Lelkiismeretes, kitartó, megvárja ha a baba nem úgy fekszik, sétálni küld stb. A medisonban ilyenről szó sem volt...

2011. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 4d és 3d lényegében ugyan az,mert a 4d az az idő.A klinikán is 4d nek van hirdetve.Láttam tátogni a babám. :)Legközelebb,akkor utána járok ennek a mohácsi dokinak.
2011. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!