Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cytológiai kenetvételtől...

Cytológiai kenetvételtől távozhat a nyákdugó? Egyáltalán, hogyan néz ki a nyákcsap?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok, tegnap vették le a rákszűrést (előbb nem lehetett, mert az első trimeszterben progi mellett is vérezgettem). Este a WC-ben kb. 5 cm-es nyákszerű valamit vettem észre pisilés után, aminek a közepe véres volt. Kb. úgy nézett ki, mint az ovuláció alatti folyásom, ami sűrű, nyúlós, leszámítva a véres részt. Nem görcsölök, semmi bajom sincs, de most nem tudom, hogy ez lehetett-e a nyákdugó vagy csak simán erős, nyúlós folyásom lett a 2. trimeszter elejére.

2016. nov. 15. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Haaaaat ha van lehetőséged nezesd meg magad, mert nekem anno 41 hetesen, a magzatviz vizsgalaton távolították el a nyakdugot es olyan volt amit leirtal. Hosszúkás, nyalkas/veres.. Meg is lepodtek, hogy meg bent van..
2016. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem a dokimmal. Elvileg ha nem görcsölök, akkor nincs baj, ellenkező esetben soron kívüli vizsgálat.
2016. nov. 15. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!