Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a nyakdugo lehet? Nem korai?

Ez a nyakdugo lehet? Nem korai?

Figyelt kérdés
Elso babas vagyok igy nemtudom es meg csak most leszek 29hetes nemtudom h ez mi.. tegnap volt ilyen nagy feher nyulos dolog a wc papiron eloszor nagy volt utanna masodik oisilesnel kisebb. Ma reggel is volt .
2016. nov. 10. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia Én is első babát várom. De 29 hetesen még eléggé korai lenne hogy a nyákdugó távozzon... Terhesség alatt megnő a folyásod.. Az lehetett. De menj nőgyógyászhoz.
2016. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talaltam egy ilyen kerdest csak o mar azert a vegen jart . Oda irtak h ouhul a mehnyak az is lehet ilyen .. de nekem ilyen eroseggu folyasom meg nem volt .
2016. nov. 10. 08:26
 3/10 A kérdező kommentje:
*puhul
2016. nov. 10. 08:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az nem a nyak dugó hanem valószínűleg egy nagyobb adag folyas, nyak a huvelybol. A nyak dugó veres, barnás valami ami meg igencsak nem mehet el normális esetben. Sztem csak épp változik a hüvely florad vagy mostanában többet termel valami miatt. Nekem egész terhesség alatt megnövekedett termelés van hol vizesebb, hol fehér krémes csak, de olyan is volt h ha nem használtam tisztasági betétet a párom azt hitte bepisiltem... szóval a vége fele egyre inkább jellemző lesz h erősödik.

Üdv

35hkm

2016. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a nyugtato valaszokat!:) en is korainak tartottam volna nagyon h 10hettel elobb menjen el ..
2016. nov. 10. 08:29
 6/10 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nyálkás, barnás-vöröses színű, kocsonyás állagú. Gyakran rózsaszínes folyás vagy barnás pecsételés előzi meg a kiesését, illetve, miután kiesett, akkor is lehet némi barnás folyás utána.

Neked valószínűleg kicsit bővebb folyásról van szó, 29.héten nagyon korai lenne, ugyanis szülés előtt 1-2 héttel távozik, de leggyakrabban a vajúdás előtti néhány órával, fél-1 nappal szokott kiesni a szülés közeledtét jelezve.


35hkm

2016. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nyákdugó volt. Amúgy nálam is előfordult ilyesmi folyás 26-27 hét környékén. 2-3 napig aztán már nem.
2016. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fehér sűrűbb folyás wc-zésnél nálam is elő fordul mostanában, nem mindig, néha. Én rögtön tudtam hogy egyszerűen csak változik, erősödik a folyás már így a vége felé. Én már most nagyon várom hogy vége legyen és megszülessen a baba.

Szoktam már érezni azt magamon hogy már nem sok van azért hátra.


31+4 hkm

2016. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Maroedig csajok a nyakdugo volt :( 2100 a mehszaj korhazba is kerultem visszatartjak :(
2016. nov. 16. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Hajjaj.... az pedig nagyon nagy gond. De nem emeltel, vagy csináltál valamit ami miatt megnyilhatott? Nagyon sajnálom de remelem vissza tudják tartani a babát! Nagyon drukkolok!

A 35hkm

2016. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!