Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lenn felsoroltakon kívül...

A lenn felsoroltakon kívül milyen vitamint szedhetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 7+3 hetes vagyok, leírom miket szedek most: 3*1 Utro, 3*2 Rutascorbin, 3*2 Magnézium B6, Femibion. Mit lenne még érdemes szedni, és mennyit? Kalciumra gondoltam, esetleg E vitamin? Elfelejtettem a dokit megkérdezni, és csak sokára megyek! Köszi a válaszokat!

2016. nov. 16. 12:18
 1/4 acelsziv ***** válasza:

Értelmesebb, ha veszel egy normális multivitamin -csomagot.

A párom a Jó Közérzet alapot szedte kiegészítve folsavval és KalMag készítménnyel.

2016. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég egyelőre. (Max vas ha kialakul a vashiány de azt akkor fel is írják). Én is csak magzatvédő vitamint és magnéziumot szedek, a másik kettőt gondolom felírta az orvos probléma miatt.
2016. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, Femibionon kívül mindent barnázás miatt szedek.
2016. nov. 16. 12:59
 4/4 sylvi860617 válasza:
Én femibiont magnéziumot és kalcium +D3-at szedek a fogaim miatt mert a baba gyorsan elszív mindent amire szüksége van.
2016. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!