Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A genetikai vizsgálat 30. 000...

A genetikai vizsgálat 30. 000 Ft-ba kerül. Hogy megy el az a várandós személy egy ilyen vizsgálatra aki nem áll úgy anyagilag?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 16:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
Meg lehet csináltatni félig meddig TB támogatottan is. Nálunk is úgy volt, hogy csak magát a vérvételt kellett kifizetni, így 8000 Ft-ba került.
2016. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt Nyíregyházán 30.000 Ft a kombinált teszt.
2016. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem leszek népszerű, de úgy megy el,hogy előregondolkodva, félretesz.

Amikor megszületik a gyerek, akkor is jöhet egy 10-20-30 ezres kiadás. Nálunk pl. felmerült az allergiagyanú. Sztk-san márciusra lenne időpont, amit nyilván nem vártunk ki, a magándoki 17 ezerbe került, és mivel a speckó tápszert nem issza meg, csak a régit, ahhoz meg kellett venni egyfajta cseppet 5 ezerért. Ez van! Ezt bele kell kalkulálni!

De ha egyébként is megtartanátok egy esetleg beteg babát, akkor meg felesleges megcsináltatni.

2016. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#9

Te igen, ahogy még néhányan. Másik 5 millió ember pedig semmit nem fizet, ideértve a non-stop szaporodó ostobáékat, és a munkaképtelen, ámde igen drága rokkantakat, a krónikus beteg nyugdíjasokat és a sérült gyerekeket. Speciel én is nettó befizető vagyok, de örülök neki, mert rosszabb lenne ha heti 30 milliót költenének el a transzplantáció utáni szövődményeim speciális kezelésére, vagy a rezisztens autoimmunbetegségemre havi 1 milliót.


Lehet magánegészségügyet is üzemeltetni, csak az azzal jár, hogy nincs sürgősségin nyaralás a gyerekkel, ha homok ment a szemébe, van régi, de óccsó gyógyszer, ha csóró vagy. Ha pedig elkap az agyvérzés vagy a rák, akkor viszik a házad.

2016. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
55%
Így van ahogy az utolsó írja. Utána kell járni ha szeretnétek,van ahol "csak" a vérvételt kell kifizetni. Egyébként a teszt maga egy vérvételt és egy ultrahangot tartalmaz. Ha valahogyan mégis ki tudjátok gazdálkodni akkor ajánlom csináltassátok mindkettőt fizetősen. Lehet nem mindenhol ilyen szörnyű a helyzet, de épp tegnap voltam SZTK-ban a 18.hetes ultrahangra és az orvos minősíthetetlen volt,kb 1,5 perc alatt letudott. Ezzel szemben a kombinált tesztet magánban csináltattuk,mit ne mondhak érezhető volt a különbség a bánásmódban.
2016. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Bocsánat ahogy a 11-es írja. 15-ös voltam ☺
2016. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem megy el, mert ez nem kötelező. Amelyik kötelező, azt TB alapon meg lehet csináltatni.
2016. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
35%
Aki nem áll úgy anyagilag, az ne vállaljon gyereket!!!!
2016. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy.

Én nem voltan semmin,nem is mondta a doki,hogy ajánlaná. 25éves vagyok,másodikon gyerek született nemrég.

Nem áll.úgy anyagilag. Hát mondhatni most mi is minuszba vagyunk,de ha akarnánk kölcsön nélkül ki tudnánk fizetni 30ezret,ahogy a babának és a nagynak is mindent fizetünk.

2016. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Mindenki maga dönti el, hogy megcsináltatja-e. Győrben 35.000,- a kombinált teszt, de nem is volt kérdés, hogy megcsináltatjuk-e. Inkább fizettük ki ezt, mint később az orvosi kezeléseket... 27hkm
2016. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!