Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+1 hetes kismami vagyok....

37+1 hetes kismami vagyok. Tegnap voltam uh-n, kisfiam indulásra kész, fejecskéje beilleszkedett, lepény III fokban érett, de a méhszájam még teljesen zárt (2000). Valaki van/volt még hasonlóan?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen én! :D

Aztán 40+0 hétre szültem sima hüvelyi szüléssel.


Második babámnál:ugyan ez a szitu és képzeld visszafordult farosba! Császárgyanús voltam,és a szülőszobán fordult vissza fejvégbe.


Szóval még simán kihúzhatod a végéig:))


Üdv:18 hetes harmadszoros kismama.

2010. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,megnyugodtam.

Gratula a harmadik babóhoz! :)

2010. ápr. 29. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm,Te meg ne aggódj tudják Ők mikor kell elindulni a nagy útra:)
2010. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

37 utolsó napján indultak a fájások, 38hét első hajnalán pedig kint sirdogált már a kicsi.

A doki nem jósolt ennyi időt sem nekünk:) Nagyon sietett a kicsi kifelé, hogy fenekestül felforgathassa:D

2010. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

SZIA! az én méhszájam már nyilik, de az én lepényem is III. fokú, ami elég nagy baj, mert még nőni kéne a picurinak!

36 h km

2010. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!