Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettetek eldobható bugyit...

Vettetek eldobható bugyit szülés utáni vérzésre?

Figyelt kérdés
én még gondolkodom, mert nem is olcso, és elképzelni nem tudom hogy az jobban tartaná a betétet, mint a sima nagy bugyi.. és milyen betét kell? melyik vált be?
2010. ápr. 29. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vettem.

Nálunk a kórházban nem engedtek betétet használni:(de gondolom ez nem mindenhol van így.

Otthon tena-t használtam.

2010. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm mondta, hogy kell hálós bugyi és a Tena betétet ajánlja, vagy a molimed szülés utáni betétet. A hálós bugyi 307 forint, ha jól emlékszem, ezért 2 darabot kapsz. A betétnek még nem jártam utána.
2010. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tena bugyi vettem és Tena betétet.

Nagyszerűen bevált, csak javasolni tudom (pedig a terhesség előtt minden bajom volt a betéttől)

Nem kellett mosni a bugyit - legalább ezzel sem kellett foglalkozni.

Én elég gyakran cseréltem a betétet is (minden toalett után), én így éreztem magam komfortosan.

Plussz a vastag betét miatt kényelmesebben ültem a gátmetszésen is ;-)

2010. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vettem olyan hálós bugyit, és nagyon jó volt, sokkal jobban tartja a betétet, mint a rendes bugyi, és még abban az óriási betétben is voltak balesetek, így nem kellett a megszáradt, véres bugyit hazaküldeni Apával, hanem felvettem egy új hálósat. amúgy azt is ki lehet mosni. Én ha megint szülnék, megint vennék kb. 4 dabarot, legalább a kórházban nincs gond vele.
2010. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én most állítom össze a csomagot magamnak, amit beviszek!Vettem hálós tena bugyit 6 db-ot 900 forint volt!Így nem kell vele kínlódnom,minden nap egy új és a régi meg kuka!Meg vettem Tena Lady extra betét 1200 forint volt a 30 db!Szóval azért nem olyan nagy összegek ezek!
2010. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi, én is fogok venni, utzolso válaszolotok kérdezem hogy hol vette ezeket ennyiért?
2010. ápr. 29. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Gyógyszertár!a bugyi úgy van,hogy egy csomiban 2 van és valami 300Ft körül van!Abból 3 csomaggal vettem!A betét meg 1200-vagy 1400 volt,de mást is vettem úgyhogy abban nem vagyok biztos,de valamelyik a kettő közül!
2010. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én DM-es eldobhatós bugyit használtam: 5 db van egy csomagban és kb. 600 Ft. Ha esetleg "baleset" történt, nem a rendes bugyi lett véres.
2010. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor még jo hogy nem vettem meg a segéádeszküz boltban, ott duplája..
2010. ápr. 30. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!