Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek! 26 hetes terhes...

Nagyon félek! 26 hetes terhes vagyok és maga vérnyomás miatt kórházba fektettek! Mi lesz velem és a babával?

Figyelt kérdés
Nagyon dagadt a lábam, magas a vérnyomásom és a védőnő fehérjét talált a vizeletemben. Nagyon félek. Mi lesz velem most? Ugye nem veszik ki még a babát? Nagyon félek, hogy elveszítem. A doku megvizsgált, de nem mondott semmit, csak elment császározni. Azóta több óra eltelt, de nem jött vissza. Félek.
2016. nov. 18. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj valószínűleg kapsz magnézium infúziót meg valami antibiotikumot a fehérjére.. a dagadás a vizesedés miatt van ez is okozhatja a magas vérnyomást szerintem be állítanak neked valami diétát amit tartanod kell.. Ha olyan nagy baj lenne akkor már meg császároztak volna... Nyugodj meg ne idegeskedj mert az neked se a babának se tesz jót pláne a vérnyomásodnak .. 33 hkm
2016. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha valakinek van saját tapasztakata is, kérem írja meg!
2016. nov. 18. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 34 hetesen kerültem be. Velem a következő történt: csináltak nekem egy 24 órás vizeletgyűjtős vizsgálatot (kicsit undi, egesz nap egy bödönben kell gyűjtened a pisidet), abban nézik a fehérjét, sokkal pontosabb infót ad. Nekem abban pl mar semmit nem találtak. Nem tudom, mennyi volt a vérnyomásod, engem 140/90nel küldtek be, a kórházban már 160 volt. Ráállítottak a dopegytre, folyamatosan figyelték a vérnyomásom, ami gyógyszerrel nagyon szép volt sőt, kicsit alacsony is. És napi 2 ctg volt. Két éjszakát töltöttem bent. Volt olyan szobatarsam, aki több mint ket hetet töltött bent aztan sürgősségi császárja lett, de neki brutál ertekei voltak. Sajnos ezt nem lehet előre kiszámítani, de jó kezekben vagytok, hidd el! Kitartást es minden jót kívánok
2016. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 28. hèten 150/100 körül volt a vérnyomásom befektettek 1 hétre, volt 24 órás vérnyomásmérés, 24 órás vizeletgyüjtés, belgyógyászati és szemészeti vizsgálat.Kaptam végül dopegytet úgy tünt minden ok.Ezek után hetente jártam kontrollra.Majd a 33. héten egyetlen egy alkalommal mértem magas vérnyomás, doki befektetett hogy állítsanak a gyógyszeren, és a 3. napon olyan rosszul lettem, hogy életmentő császár kellett, mert hellp szindróma alakult ki nálam.Így a baba a 33. héten, 1500 gramm alatti súllyal született mert fogyott a betegsègem miatt.Amit tanácsolni tudok, hogy próbálj nyugodt maradni, mert az idegeskedés még jobban felviszi a vérnyomásod.Mindenképpen tartsd be amit az orvos mond, sajnos ettől többet nem tudsz tenni.Nagyon szurkolok Neked!Remèlem egy kis vèrnyomáscsökkentővel megoldódik a problémád.Majd írj hogy mi lett veletek!
2016. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!