Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok.1 hete mindenn...

33 hetes vagyok.1 hete mindennap megy a hasam reggel, van hogy többször is, és a vérnyomásom is egyre feljebb megy, többi lent, mennyi a súlyos?

Figyelt kérdés
kb 1 hete megy a hasam reggelente, van hogy 3-4-szer is. És nekem egész terhesség alatt, és előző terhesen is 100/60 és mindig kávé után megyek védőnőhöz, naponta 2 ittam délután is egyet, de napok óta csak reggel. Pár napja 116/ 78, ma délelőtt nyugalmi állapotba 126/80 106-os pulzus. Rossz a közérzetem, szédülök, gyorsan ver a szivem, nehéz a légzésem, és izzadok. Nem vagyok ehhez hozzászokva, nem vizesedek, nem keményedek. Irtam védőnőnek, de nem válaszol. Mikor kell orvoshoz fordulni? Mivel lehet házi praktiváal csökkenteni? MI számít súlyosnak?

2015. ápr. 5. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

140/85 vagy 90 ameddig normális a vérnyomás. De ha alapból 100-as akkor az is kellemetlen ha 30-at emelkedik.

Ha gyorsan ver a szíved akkor a pulzusod hibáztasd inkább. A magnezium nem csak görcsökre jó, valamennyire a szivverest lassítja. Nekem Estére van 110-es pulzusom, magnezium 90 környékére leviszi. 100 környékit nem tekintik súlyosnak még, általában.

2015. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasmenés mondjuk akár a magneziumtol is lehet, mennyit szedsz?
2015. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
100/60 mindig a vérnyomásom, napok óta csak egyre feljebb megy: 3 napja 116/78. Ma 126/80 volt rosszul is éreztem magam, és ez az állandó. Magnézium adagot pezsgőtabletából szerzem :) az mondta doki az is jó. napi 2-őt iszok. de 1-2 napja nem iszom csak 1-et :S
2015. ápr. 5. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Napi egy nem okoz hasmenést, akkor az mástól lesz. A pulzusod ha nyugalmi állapotban is magas és magnezium ellenére is sok akkor biztos ami biztos én megkérdezném az orvost. Az a baj, hogy minden tüneted okozhatja, ezeket mond majd el neki.

A hasmenés lehet akár vírus is, sokan panaszkodnak most rá.

2015. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Este nagyon rosszul lettem, ferjem elment vernyomasmerot venni, rosszulletem utan 1 ora telt el mire mertem addigra jobban ereztem magam azt gondoltam mar normalis de 134/80 pukzus 106 volt, es akkorra mar jobban voltam... ra 1 orara mertem megint ( fiamat elaltattam melette fekudtem, lassan vettem levegit, teljesen jol voktam,) es meg magasabb volt 136/84 pulzus 100. Ma alig mozgott a babam, pedig orokmozgo. Megvarom a holnapot mi lesz.
2015. ápr. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!