Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi igaz a filmbeli terhessegek...

Mi igaz a filmbeli terhessegekbol?

Figyelt kérdés

Siras, nevetes, hirtelen elalvas, furcsa ètelek megkìvánása..stb.

Csak erdeklodom.


2016. nov. 21. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak az álomkór volt, egy filmet sem bírtam végignézni. Más "tipikus" tünet nem volt.
2016. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én első 3,5 fél hónapban felváltva hánytam és aludtam. Mostanra kívánós vagyok,volt olyan,hogy chipset ettem joghurttal 😀 Nem tudom miért,de jól esett. A hangulatingadozásaim lassan enyhülnek,de neha még most is képes vagyok elbőgni magam egy reklámon... Nem minden terhesség egyforma. 20hkm
2016. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A valóság rosszabb. Egy filmetcse láttam, amiben kitértek volna az aranyérre, vizesedésre
2016. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tapasztaltam semmi olyat amiket a filmekben láttam
2016. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is csak az álomkór volt jelen az első trimeszterben. Este 8-kor egyszerűen kidőltem, képtelen voltam fent maradni.
2016. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huha. Nem semmi.. alomkor es joghurtos chips. Koszi.:)
2016. nov. 21. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elso gyerekkel az elso trimesztert vegigaludtam, mar amikor nem dolgoztam. De hajnalban alig birtam felebredni es munkabol hazaerve mentem is aludni, csak vacsorazni es zuhanyozni ebredtem fel, majd fekudtem is vissza.

A masodik gyereknel mar nem volt erre lehetosegem az elso gyerek miatt, aki meg kicai volt. De olyan volt, hogy a szonyegen jatszottam vele, a nagy epitokockazas kozepen arra ebredtem, hogy a gyerek tolja bele a szamba az egyik kockat. Ulve elaludtam.

Ugyanez volt akkor is, amikor vartam a futart egesz nap egy nagyon fontos kuldemennyel, reggel 7-tol azt lestem, meg setalni sem mertem kimenni a fiammal. A gyerek deli alvasanal is ott ultem a fotelben es vartam hogy csengessenek. De ulo helyzetben ugy bealudtam, hogy a fiam ebresztett egy oraval kesobb, a postaladaban meg vart az ertesito a sikertelen kezbesitesrol. Majd felrobbantam, olyan merges voltam magamra...


Ezen kivul az allando pisilesi inger is megvolt, amit filmekben gyakran kiemelnek es a ha fulatvaltozas is, de az inkabb a 3. trimeszterben.

Volt, hogy elontott a mereg aprosag miatt, jol osszekaptam a ferjemmel, azutan meg ott sirtam neki, hogy nem akartam megbantani. Nyugtatott, meg igasztalodtam, nevettunk egyet az egeszen, 5 perc mulva meg eszembe jutott es ismet bogtem egy sort. A masodik szulesem inditott volt, idopontra kellett menni, nagyon izgultam miatta. A ferjem probalta oldani a feszultseget, viccelodott egy teljesen lenyegtelen dologgal, en meg ezen ugy felhuztak magam, hogy rendesen osszevesztem vele. Azt hittem, hogy mar szulni sem jon be velem... Persze kibekultunk, de azert a fel ejszakat atsirdogaltam emiatt.


Ezek a dolgok biztosan a hormonok miatt vannak, mert tiz eve vagyunk hazasok es a terhessegeimen kivul ketszer sirtam ezalatt az ido alatt, eszekedni pedig mi soha nem szoktunk. Nem is szeretek, igy nem generalom a dolgot.

2016. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nagyon sokszor sirok es utanna belegonsolok h miert is sirok es elnevetem magam multkor azon bogtem el magam h milyen aranyos a kutya😂😂😂😂

30+2hkm

2016. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl a a filmekben az ominózus szex után szinte mindig azonnal rosszul lesznek a lányok / nők... NA ez NEM IGAZ! A másik hogy minden Terhesség más pl én eleinte ingerlékeny voltam pitiáner dolgok miatt ki vágtam a hisztit.. Meg kiló számra ettem a savanyított céklát.. Ez a két dolog még pozitív teszt előtt volt!!! Hangulatingadozás... Nem olyan drasztikus mint a filmekben.. De volt hogy egy jó izű nevetés után elkezdem zokogni meg zokogva nevetni és nem tudtam megmondani hogy mi a bajom. Furcsa étel hát egy vaníliás mákos guba után simán be nyomtam egy tányér savanyú káposztát mert jól esett.. Falánkság.. Extra kívánosság... Hát 33 hetes vagyok de ezt eddig nem tapasztaltam.. Nem eszek többet mint terhesség előtt. Max annyi hogy Reggelizni muszáj mert ha nem akkor minden bajom van.. Terhesség előtt nem volt probléma ha egy nap egyszer ettem valamikor. De így a napi 2-3 étkezés megvan ;)
2016. nov. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!