Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora körülbelül az a...

Mekkora körülbelül az a legnagyobb súly, aminél még nem okoz gondot a teherbeesés, terhesség?

Figyelt kérdés
Ismer valaki esetleg extrém eseteket?

2016. nov. 22. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 100 kg-s nőnek elég nehéz lehet. De ez függ attól is milyen magas az illető. Más ha pl 150 cm 100 kiloval vagy esetleg 180cm
2016. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Talán kb 120 kiló volt a barátnőm .Sosem védekezett ,azt hitte neki nem jön össze ráadásul cukorbeteg is. Most 13 éves a lánya hála istennek egészséges . Ő 34 évesen szült amúgy persze orvosi ellenőrzés kellett a cukor miatt
2016. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen sorozat valamikor, amikor ilyen extrém kövér nők voltak terhesek. Valahogy teherbe estek, az odáig oké, de a terhességük mondjuk nem volt éppen zökkenőmentes... de ezek 150-200 kilosak voltak. Szerintem mar 20-30 kiló túlsúly is emeli a rizikót, de nyilván rengeteg túlsúlyos nő teljesen rendben kihordja, megszül és egészséges lesz a pici. Nekem 20 kiló felesleggel indult a terhességem és teljes joggal mondogatta is az orvosom mar az elején, hogy nagyon nem jó... nekem terhessegi cukrom lett és a végére magas vérnyomásom is, ami miatt csaszarom lett. A kicsi hal istennek makk egészséges, de rengeteget ostoroztam magam amiatt, hogy mindezeket talán el kerülhettem volna. Azóta leadtam szerencsére
2016. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Előző vagyok simán született a kislánya
2016. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha 100kg vagy az sem gond ha megvan hozza a magassagod.

Dokim szerint 20kg felesleg mar jelenthet problemat.

2016. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnis vagy nem sajnos én a sajat hibambol vagyok dagi. Nem is hibaztatok mast erte csak magamat. 163 cmrel es 94.5 kiloval estem teherbe. Jelenleg 26 hetes vagyok ed 5.5 kilot hiztam. Tehat telibe 100 vagyok. A terheleses cukrom tokeletes lett halistennek. 5 ehgyomorra es 5 lett a 120 perces. Jol erzem magam jelenleg. Kulonben sokan mondjak matmint aki tudja hany kilo vagyok, hogy rgxaltalan nem nezek ki annxinak amennyi valijaban vagyok. En ugx gondolom rajtam kb 35-40 kg felesleg van. Elhataroztam, hogx miutan megszulezik a kislanyom mindent megteszek annak erdekeben hogy valtoztassak az eletmodomon. Elnezest a sok helyesirasi hibaert de telorol irok.
2016. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 171 centi vagyok. Mindkét gyereknél 86-al kezdtem,első az első hónapban,második a második hónapban sikerült. Engem senki nem néz ennyinek,tényleg nem is nézek ki,ha nehéz a csontom,akkor is ennyit cipelek.

Semmi gond nem volt se cukorral,se vérnyomással és természetes úton születtek.

Szóval mondjuk én messze nem vagyok kórosan elhízott. De én is láttam azt a műsort,amit aze gyik válaszoló említett. Azoknak szó szerint hajtogatni kellett a zsírt ide oda és volt akinek levágták a nagy zsirtömehet a hasáról,hogy ne nyomja agyon a magzatot. Brutálisan nagyon kövérek voltak szegények.

2016. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kamasz korom óta 85-90 kg vagyok 160 centihez. Ez bőven 20 kg túlsúly felett van, majdnem a duplája.

Ez az ötödik terhességem (2 baba elhalt progeszteronhiány miatt, ez súlytól független, inkább a korom miatt). Minden esetben 1-2 hónapon belül teherbe estem.


A túlsúly önmagában nem nehezíti meg a teherbeesést. Az azt kiváltó hormon-, pajzsmirigy-, vércukorproblémák már annál inkább!

2016. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 160/93 estem teherbe, 4kgt hítam a végéig, semmi problémám nem volt, se cukor, se vizesedés. Most 2,5 hós és 87 vagyok
2016. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!