Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az érdekelne hogy esetleg...

Az érdekelne hogy esetleg volt e már valakinek olyan tapasztalata, hogy negatív terhességi gyorsteszt esetén mégis terhes volt? Mennyire megbízható az ilyen tesztek eredménye?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbízhatóak amennyiben nem túl korán és nem túl híg pisiből végzik el.
2016. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmaradt menstruáció 2. napján délután végeztem. A tesztre azt írták hogy az első naptól kimutatja a terhességet. Most tartok az ötödik napnál, jhéten megyek orvoshoz ha továbbra sem jön meg. Párommal voltunk együtt és kiszakadt az óvszer, középidőnél jártam. Azért aggódok mert 14éve menstruálok, ezalatt mindössze egyszer késett.
2016. nov. 23. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
De miért nem reggeli, első vizeletből csinálod? Még a teszt mellé is odaírják, h akkor kell, mert reggel a legsűrűbb a vizelet, ha ott a HCG, reggel koncentráltabb=könnyebben kimutatható. Szerintem szaladj el egy patikába, vegyél tesztet, és holnap REGGEL csináld megint.
2016. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen láttam hogy azt ajánlják, csak barátnőm is az első gyerekénél napközben csinálta és kimutatta neki rögtön. Én csak a biztonság kedvéért gyorsan megcsináltam, aztán úgy gondoltam biztos megfog jönni, de nem így lett.
2016. nov. 23. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 16 nap késésnél lett extra halvány pozi, utána se lett erősebb. mondjuk ritka az ilyen, de megesik
2016. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Basszus, ezt én is leírhattam volna xD Nekem is később, két hét késés után mutatott pozitívat, azt is olyan halványan, hogy azt hittem, csak odaképzelem. Még egy hét volt, mire rendesen látszott a második csík. :)
2016. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Siman lehetsz terhes. Kimaradas masodik napjan meg nem magas a hcg szinted, maximum reggeli pisibol mutatna ki ilyenkor. Nekem 3 hetes terhesen meg semmit nem mutatott. Egyebkent egy xepil teszt 500 ft a rossmannban, 2 db van benne. Vegyel egyet es csinalj egy reggeli tesztetn is holnap utan.
2016. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nézegettem az első jeleket és a gyakori pisilés is köztük volt, én pedig mostanában éjszakánként 4-5 alkalommal felébredek és mosdóba kell mennem, hiàba nem iszok több folyadékot mint előtte. Bár lehet hogy már csak belemagyarázom mindenbe.. Holnap reggel csinálok egy tesztet,kedden pedig nőgyógyász,aztán meglátjuk.
2016. nov. 24. 08:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha esetleg olvasod még. Mi lett végül?

2023. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!