Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba neme koraterhességnél....

Baba neme koraterhességnél. Nub theory és Ramzi method. Kinek jött be?

Figyelt kérdés

[link] Babycentre. Co. Uk/post/a26943223/nub_theory_and_skull_theory_explained


[link] Q=ramzi+method&biw=1366&bih=631&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiTwKWkwsHQAhVLVhQKHbn0CYsQsAQIIA



2016. nov. 24. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
2016. nov. 24. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
ezeket nem ismerem, de ma nézegettem valamilyen kínai naptárat, amiben kiszámoltam magamat, a férjemet, az anyukámat és a barátnőm nem rég született babáját és mindenki stimmelt nemre a naptár szerint. Sajnos most nem találom azt a naptárat, de ha meglelem, akkor belinkelem :)
2016. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom nekünk nub- ból tippelt a szonogràfus 12. héten. Mindkettőt jól. Először làny,aztàn fiú lett. De ez a melyik oldalon van a placenta dolog... Nekem 1x elöl, 2x hàtsó falon volt de mindhàromszor teljesen középen. Ezért a babàk is tök függőlegesen voltak fejjel lefele( ezért volt premier plan belàtàs a làbuk közé).


Véleményem szerint a nub az mutathat vmit, ez a hol tapad meg dolog... Csak tipp.

2016. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez fiús vagy lányos nub? :)

2016. nov. 24. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem max 30° - ot zàr be,szóval fiú. De nem nagyon értek hozzà.
2016. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!