Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárga folyás a terhességtől...

Sárga folyás a terhességtől lenne?

Figyelt kérdés

Jártam orvosnál, azt mondta ő nem lát semmi rendelleneset. Igazán most lepődtem meg a tenyésztés eredményétől, minden negatív. Mondjuk a hüvelyflóra rossz állapotú arra ajánlott valami kúpot. De létezik, hogy fertőzés nélkül legyen sárga folyás terhesség miatt?

8 hetes vagyok és egy ideje már tart. Úgy 3-4 hete.


2016. nov. 24. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Hát, én mióta terhes vagyok, azt vettem észre, hogy miután pisilek, nem ürül ki rendesen a húgycsövem. Korábban ilyen sosem volt, de most gyakran pisilés után, mikor már úgy érzem, hogy kinyomkodtam az utolsó cseppet is és felhúzom a bugyit, egy csepp van, hogy még kicsurran. Gondolom, hogy az izmaim már elernyedtek és ettől van. Ha sokáig nem jutok el wc-re, akkor sűrű, sárga a pisim és a fehér folyásomat is sárgásra színezi. Ez így elég rosszul hangzik, ciki is leírni, de hát ez van, a babáért mindent :)

Szóval lehet, hogy nálad sincs semmi gond, nem azért sárga, mert baj van.

2016. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
En 10 hetes vagyok, nekem is hol sarga hol feher. Az orvos nem talalt semmi fertozest. Amig nem viszket, nem eg es nincs szaga addig nincs gond!
2016. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sárga volt az első trimeszterben, de totál negatív lett a kenetem. A rákszűrés eredményére várok még, elvileg attól is lehet sárga a folyás, ha korai stádiumban van a méhnyakrák, bár eddig rendszeresen jártam szűrésre és sosem volt gond, doki szerint sem valószínű. Most inkább olyan a folyásom, mint ovuláció környékén, nyákos, nyúlós, fehéres-átlátszó. 14 hetes vagyok.
2016. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj ne :( az orvos azt mondta HPV gyanú és a cytológia papíromon az áll, hogy kontroll 6 hónap múlva. Beszéltem olyannal, akinek van ebben tapasztalata és azt mondta neki kontrollon nem volt semmi így nem is aggódtam emiatt, így viszont nem vagyok nyugodt se.


Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek!

2016. nov. 25. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!