Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan ébresszem fel a kicsime...

Hogyan ébresszem fel a kicsimet? Már órák óta nem mozdul és kezdek félni!

Figyelt kérdés

Így is veszélyeztetett a terhességem!:-( HA tudtok valami hasznos tippet egy 36 hetes km-nak írjátok meg légyszives!

ELÓRE IS KÖSZÖNÖM!


2010. ápr. 30. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyél , igyál vmit. Legjobb a hideg jégkrém (ha van és bírja a torkod) de a szénsavas italok is jók az ébresztgetésre. De szerintem nyugodj meg, lehet hogy ma kicsit lustibb....:)
2010. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
kóla, csoki, cukros víz, mozgás? Nem lehet, hogy kevés a helye és egyébként is kevesebbet tud mozogni. Ha semmi sem jön be, én azonnal bemennék a kórházba.
2010. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányomat szinte érezni sem lehetett csak nagyon ritkán állandóan frászban voltam, nekem a csoki bejött erre és amikor megszületett 3980grammal szinte hihetetlen volt,hogy ekkora babócát nem lehetett érezni
2010. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már ettem is és ittam szénsavasat, de szinte semmi! Már lrhet, hogy a jövőhéten meg kell, hogy szülessen, de félek, hogy elveszítem...! Annyimindent lehet hallani!:-(
2010. ápr. 30. 08:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, ha baj lenne akor fájna neked és véreznél. nyugi semmi nem lesz, minden ok lesz.


nekem is volt h a végén lustibb volt a kicsim. én is aggodtam. de ilyen korban a védőnő már néz szivhangot is, ha nagyon aggodsz menj el hozzá és kérd meg h hallgassa meg a kicsit. én babám is anno a 36. héten született. ma már 2 éves nagy rosszcsont és alig volt beteg eddig - remélem igy is marad.


szoval védőnő szivhang :) és nyugi :)

irj h mi volt :)

2010. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem mindig éjszaka indult be s nappal alig mozgott.De ha továbbra is úgy érzed,hogy nem mozog inkább hívd fel az orvosodat nehogy nagyobb baj legyen.Legfeljebb behív egy ctg-re.

Minden jót!!!

2010. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor vagy védőnő (ha van mikrofonja) vagy doki! Inkább legyél nyugodt, mert a nyugtalanság nem jó!
2010. ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pár óra nem mozgás még nem számit gondnak.Feküdj le,tedd a kezed a hasadra,érezni fogod nemsokára.
2010. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!Mi van veletek,voltál dokinál?Ugye minden rendben van már?
2010. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már mozgott egy kicsit, de még mindig nem vagyok túl nyugodt! Tegnap voltam NST-n és ott rendben volt minden, most meg nem értem miért ilyen lusta! Mert remélem csak erről van szó! Már tényleg jobban örülnék ha inkább kint lenne, mert ez életem legnehezebb hete!
2010. ápr. 30. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!