Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiam ma délben...

5 hónapos kisfiam ma délben evett, azóta nem. Alszik délután 3 órától, de nem ébredt fel még enni sem. Ébresszem? Vagy hagyjam aludni? Nem baj, hogy nem eszik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy ébreszd! Hagyd aludni, semmi baja nem lesz. Túl sokáig úgysem fog aludni, a hasa kelti majd :)
2011. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne ébreszd fel, majd ha felébred, eszik. :)
2011. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon köszönöm a gyors válaszokat. Már itt jövök megyek körülötte, hogy mit tegyek. Nem tudtam mi a fenét csináljak, de akkor hagyom aludni:-)

Sokszor olvastam (itt is) hogy fel kell ébreszteni őket, mert leesik a vércukruk, és ő már tualjdonképpen lassan 5 órája, hogy evett.

2011. nov. 21. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma az én lányom is extra sokat alszik és egy étkezést kihagyott. Én nem keltem fel, ha éhes lesz, "szól" az tuti. :)
2011. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ő mostanában minden másnap kihagy 1-1 étkezést, nem is tudom mi van vele. 3 óránként eszik eredetileg, de volt rá példa, hogy simán kiagyott egy tízórait, vagy ami mostanában divat egyszerűen nem vacsorázik. Pl eszik 18-kor vagy 17-kor és 20 órakkor már úgy kell beleiktálnom 30-40 gramm tápszert. De alszik reggelig, szóval nem éhes, csak olyan furcsa.

Ma pl tiszta dinka volt, mindig is jól alszik, nappal is minden evés után alszik, ma nem, ma ringtanom kellett, meg altatnom mert ha nem akkor sírt, ordított. Amúgy is 2 napja csak egész nap nyöszörög, és nem tudom mi a baja:-(

2011. nov. 21. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!