Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig enni kellene, amikor...

Mindig enni kellene, amikor megéhezek? Még éjszaka is?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok. Ártok azzal a babának, ha nem mindig eszek azonnal, amikor éhes vagyok? Gondolok itt arra, hogy este elalvás előtt, vagy éjszaka ha megkordul a gyomrom, akkor azonnal enni kellene? Én már akkor nem szoktam kimenni enni. Egyébként rendesen vacsorázom. Vélemények?
2016. nov. 25. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ugyanugy napi ot etkezes. Ejjel nem kell enni.
2016. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem is értem a kérdésedet?!

Komolyan inkàbb éhezel,mint hogy kimenjél enni???


Szerintem az a normàlis, ha az ember eszik ha éhes. Ez alap. Ha csak úgy megkìvànsz vmit, akkor lehet mérlegelni.

Mondjuk én akkor és azt ettem, amit és amikor megkìvàntam. Pont nem a terhesség az az idő amikor sanyargatom magam. Mértékkel minden belefér.

2016. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Éjszaka én sem szoktam enni csak ha nagyon-nagyon éhes vagyok.Ez nem sanyargatás.Az a baj az éjszakai evéssel h könnyen hozzá lehet szokni és terhesség után rutinból mész majd a hűtőhöz éjfélkor...Az tévhit h 2 helyett kell enni,nem kell 30kg-t felszedni a végére..
2016. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem sanyargatom magamat, de este már nem kívánok semmit, meg félek, hogyha eszek valamit, akkor egész éjjel nem tudok aludni mert elég sokszor érzem, hogy savasodom. Ha rendesen vacsorázom szerintem annak elégnek kell lennie. Vagy tévedek? Nap közben kb. 3 óránként eszek (kisebb-nagyobb étkezések felváltva).
2016. nov. 25. 10:50
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha vacsorazol, miert ennel ejjel? Elegnek kell lenni reggelig. Egyel ertekes tapanyagokat!
2016. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Most erre mit lehet ìrni?!?! Minek kellett lepontozni??? Akkor dögöljetek éhen.

Komolyan hogy itt ennyi tirpàk paraszt össze tud gyűlni.

A terhesség alatti kielégìtetlen éhséggel összefüggésben több kutatàs is bizonyìtotta a magzat kisgyermekkori elhìzàsàt.

Javalott a napi 5-6x-i étkezés ami nem terheli meg a gyomrot egyszerre nagy adagokkal.(reggeli,tìzórai,ebéd,uzsonna, vacsora, pótvacsora)


Barmok, senki nem mondta hogy pacalt kell enni pàr kanàl zsìrral éjjel. De aki 2 órànként kel éjjel,mert pisil forgolódik stb...az minek éhezik olyan ostobasàg miatt, hogy "hozzàszokik" az éjjeli evéshez. Miért akkor majd a gyereket sem fogja éjjel etetni,mert ahhoz is hozzàszokik,hogy fel kell kelni??? Ja tényleg nagyon sok anyuka virraszt még akkor is amikor a gyereke màr nagy mert anno éjjel kelt hozzà...

Ostoba buta libàk.

2016. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Utolso valaszolo, te tiszta idegbeteg vagy:)
2016. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 30 kilót szeretnél hízni a terhességed végére, akkor nyugodtan.
2016. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, csak kíváncsi voltam, hogy kinek mi a véleménye. Mondjuk ezen a reakción azért meglepődtem... Köszönöm a jó kívánságot, mely szerint dögöljünk éhen. 😮
2016. nov. 25. 11:54
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem senki nem írta, hogy dögöljetek éhen.
2016. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!