Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a gyomrom! Van valakinek...

Fáj a gyomrom! Van valakinek tippje?

Figyelt kérdés
7hetes terhes vagyok kb. 2hete fàj àllandón a gyomrom olyan mintha valami nyomnà sùly lenne rajta meg h hànyni is kéne de mégse.Màr kipróbàltam h keveset ettem többször. De nem hasznàl. Volt valakinek hasonló? Mi volt rà a megoldás?

#terhesség #gyomor fàjás
2016. nov. 25. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhesség velejárója sajnos.

Nem tudlak biztatni, lehet hogy ez még így marad egy jó darabig. (Vagy hányni is fogsz?)


Van sok praktika, van akinél semmi nem használ.


Pl. hideg citromos víz kortyolgatása, gyömbér, vagy sok más, biztosan kapsz tippeket, vagy olvashatsz is.


Nekem az idő oldotta meg.


Kitartás!

2016. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomorszájam fájt ilyenkor,olyan érzés volt,mintha valaki ülne rajta. Kaptam savlekötőt (Ludea) a dokimtól,de a recept nélkül kiváltható Rennie is segíthet. Polcokd fel a fejed alváskor illetve a bal oldaladon feküdj,ez is segíthet.
2016. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt. Kb. a 20-24. hétig tartott. Salvus víz, citromlé, Gaviscon szirup segíthet.. De nekem inkább az idő oldotta meg.
2016. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindenkinek más segít, de a citromlé sokaknak beválik. Próbáld ki esetleg. Nekem mondjuk az vált be, ha kis sajtot majszolok.
2016. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!