Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a gyomrom izomláz szerűen,...

Fáj a gyomrom izomláz szerűen, és elviselhetetlen? Mitől van ez? Ismerős valakinek ez az érzés?

Figyelt kérdés

8+2 hetes vagyok. Már 4 napja jön elő ez az érzés, és csak este! Kb 7-8 óra után. A gyomrom, elkezd görcsölni, olyan izomláz szerűen, belül. De olyan mértékban, h. csak görnyedve tudok menni, ülni. Próbálom ilyenkor simogatni, szuszogni, de nem használ. Próbáltam evéssel is. Ez az érzés kitart míg el nem alszom. Így meg az elég nehezen megy.

Valakinek volt már ilyen? Mert ez eléggé megkeseríti, amúgy gondmentes terhességemet.

Köszi előre is a válaszokat.


2010. máj. 24. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez gyomorégés. Egyél rá valami keksz szerűt, kenyeret, igyál tejet. Ha nem segit, savlekötőt, pl. Rhennie antacidum, azt lehet terhesség alatt is szedni.
2010. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem lehet hogy az epéd? Az általában estére kezd el fájni mert addigra dolgozza fel a gyomrod az ételt. Vagy a savad, bár az nem fáj hanem mar.

Salvus vizet vegyél a patikában, sok mindenre jó és terhesen is ihatod, meglátod jobb lesz utána.

2010. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a válaszokat!

Viszont biztos,h. nem gyomorégésem van, össze sem lehet hasonlítani a két érzést. Az epém, hát lehet, azzal még sosem volt semmilyen gondom, nem tudom, mit kéne éreznem, ha vmi baj lenne.

2010. máj. 25. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!