Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első heteiben-hónapj...

Terhesség első heteiben-hónapjaiban normális ha fáj a has?

Figyelt kérdés

Kb. 5-6 hetes lehetek, még az elején vagyok.

Alhasi fájásaim vannak, hasonló mint a menstruációs fájás, de attól enyhébb.

Orvosnál még nem voltam,jövőhéten kérek időpontot.

tesztet csináltam pozitív lett.


2016. nov. 25. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, szinte minden kismama tapasztal menzeszhez hasonló fájdalmat az alhasban terhesség alatt. Ezt majd többször is fogod érezni, a terhesség közepén, és a végén is.

Elkezdett felkészülni a méhed, ennyit jelent. :)

2016. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igy van, teljesen normalis.

En az elso terhessegem elejen nagyon megijedtem miatta, ugyanis en mensi idejen nem gorcsolok soha, kb eletemben nem volt addig menstruacios fajdalmam. Terveztuk a babat, nem jott meg, pozitivat teszteltem, volt nagy orom. Ra kb 2 napja pedig elkezdett fajnk a hasam, de nem is kicsit (legalabbis ugy tunt) es azutan is vissza-visszatert az elso 3-4 hetben.

De semmi gond nem volt a terhesseggel. Kesobb mar nekem nem fajdogalt annyit, csak az utolso hetekben.

Azutan a tobbi terhessegemnek az elejet is mindig vegig kiserte ez a tompa alhasi fajdalom.

Amig nem eros a gorcs, nem verzel, addig ne aggodj.

2016. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak fajdalmaim. Mindjárt megjön érzés. En nagyon megszenvedtem minden honapban a menstruaciot.. es most is vannak hasonló görcsök. Ami már nagyon kellemetlen is néha . De nincs semmi baj. Ez normalis. 6.hétben vagyok. :)
2016. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6. Hetes vagyok és nekem is vannak. Először azért nem is teszteltem, mikor kimaradt, mert azt gondoltam, hogy már görcsölök, csak késik a vérzés. Tök normális, ne aggódj!
2016. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Szedj MagneB6-ot az enyhíti. ☺ Boldog babavárást! 20hkm
2016. nov. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!