Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már abortusza,...

Akinek volt már abortusza, ahhoz hogy viszonyult a nőgyógyász, mikor mondta, hogy el akarja vetetni a babát? Nem volt bunkó vagy kioktató, esetleg megpróbálta lebeszélni az abortuszról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőgyógyásza válogatja, ugyanis amellett, hogy orvos, ő is ember. Vagy egyetért az abortusszal vagy ellenzi. Nyilván orvosként lepleznie kell a magán véleményét, de ez csak keveseknek sikerül. Szóval igen kicsi az esélye, hogy kedvesen fog mosolyogni a kérésedhez, de kénytelen megcsinálni.
2010. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
szia. nekem is most lesz abortuszom.mindenki mondta hogy bunkók lesznek meg minden de velem egyáltalán nem azok. ha teheted legyen fogadott orvosod mert akkor nem esnek neked csak úgy...nekem is van anyukám mondta azért is jó mert így figyelmesebbek velem. de ha teheted gondold át még egyszer ezt az egészet én nagyon szeretném a babámat de csináltam egy butaságot és emiatt nem merem. nagyon rossz.mindig sírok. mi vezetett erre h elveteted a babát.???ha gondolod írd le. még egyszer mondom ha lehet ne öld meg én sem tenném.előre félek mi lesz mert már most rémálmaim vannak.főleg amióta megnéztem a néma sikoly című kisfilmet.:(:( írj minnél előbb. és rem jól döntesz
2010. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. nekem 5 éve volt. nem voltam felelőtlen fiatal mert már 27 éves voltam.

a doki nem azzal foglalkozott hogy most lenézzen engem vagy kioktasson. volt saját orvosom, elmentem hozzá elmondtam mi van, még akkor nem is látta a terhességet Uh-n, de én tudtam hogy baj van. egy hét múlva visszamentem.s újabb egy hét után megvolt az ab-m,5 hetes voltam. minden olyan némán ment és fájdalmasan. évekbe telt míg fel tudtam dolgozni.most ismét babát várok és szerencsére könnyedén összejött a baba és persze eszem ágában sincs elvetetni őt.

visaszatérve a kérdésedre, fogadj egy orvost és a lebeszélést inkább majd a tanácsadóban fogod hallanai ahol majd engedélyezik az ab-t.


szia, 18 hetes km

2010. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!