Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázásra kaptam utrogestant,...

Barnázásra kaptam utrogestant, de nem múlik a barna folyás. Említette az orvos, hogy még fogok barnázni az utro mellett is. Ez tényleg így működik? Nem kéne elmúlnia?

Figyelt kérdés
Nem vészes egyébként, csak olyan halvány mogyoró színű és nem sok. Nektek mennyire volt erős? Mikor múlt el? Valami alternatív gyógymódot alkalmaztatok (gyógytea, vitamin, akármi...)?
2016. nov. 27. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem utro szedése mellett 1 hét után múlt el, de hallottam már olyat, hogy végig barnázták az első trimesztert. Nyugi, nem lesz semmi gond!
2016. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napig volt barnazas. Elso nap kezdtem el szedni a hormont.
2016. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mulik el az utro, vagy mas progeszteron mellett a verzes, ha progeszteronhiany okozta addig, valamint elegge sikerul a progeszteronszintet megemelni. De meg akkor is kell par nap ahhoz, hogy ez megtortenjen.

Viszont!

A progeszteront tobbnyire vervetel (azaz bizonyitott hiany nelkul) felirjak, ha barmi gond van. Artani nem art, max nem hasznal.

Akkor is kiadja sok orvos, ha pl hematomat lat es az urul, abbol jon a verzes. Az lehet barna, hiszen nem friss verzesrol van szo, hanem bent rekedt verrol. Amig az kiurul, addig van barnazas.

Lehet, hogy latott az orvosod ilyesmit, azert mondta, hogy ido kell, amig elall.

2016. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 12. hétig barnáztam, a 14-re építettük le teljesen, akkor már semmi gond nem volt. 40+1-re született.
2016. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!