Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnas folyas 13 mm es petezsa...

Barnas folyas 13 mm es petezsak mellett mi lehet?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hányszor kérdezed még meg? Szerinted ha az orvos nem tudta megmondani, akkor majd az itteni válaszolók igen?

Elhiszem, hogy aggódsz, de annak nincs értelme, hogy naponta többször itt megkérdezed!

2016. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyogyszert kellett volna kapnod, meny másik dokihoz
2016. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem elöntött a vér 13 hetesen.Nem tudták megmondani h mi okozza.Befektettek,kaptam vérzéscsillapitót.Baba azóta 1,5éves 😁
2016. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolso elotti,nem biztos hogy gyogyszert kellett volna kapnom mert olvastam hogy ez normalis ha az orvos se lat semmi bajt!
2016. szept. 14. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Orvos nem lát semmit. Akkor egy vérvétel dönt arról kell-e gyogyszer. Gondolom volt vérvétel is megnézték a hormonokat is.

De ha te utána olvastál miért kérdezed?

2016. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem volt vérvétel
2016. szept. 14. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy látott petezsákot, meg embriót, és nem látott semmi különöset, nem azt jelenti, hogy ne lett volna gyógyszerre szükséged. A progi hiányt egy UH-ból nem tudja megállapítani....
2016. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, menjél el másik orvoshoz én több orvost is elfogyasztottam mire kaptam gyószereket stb.. mert sajnos tényleg sok függ attól, hogy milyen orvosnál vagy. Amúgy ha egy gyerek meg akar születni meg is fog.. ha nem nem.. Nekem első gyerek elment és pontosan ez volt, hogy jaj nem tudni meg semmi baj stb stb aztán szedettek Utrogestant és a vége az lett, hogy elment a baba, és még az utrogesztán fenn is tartotta a terhességet holott már nem él, ha neked van dobogó szívü babád akkor az utrogestan tényleg javasolt a zelején sok orvos fel is írja mert az támogatja a terhességi hormonokat viszont sok a mellékhatása is.. nekem sajnos a második gyereknél is volt vérezgetés bevérzés stb.. és az anyai szív megéreztette velem hogy baj van.. másik dokihoz mentem és elegem is lett mert jaj csak utrogestan kell biztos hormon kb ugyanaz mint amit a te dokid csinált.. és a vége az lett hogy elmentem magán ultrahangra 3dsre mert nemakartam azt hogy megint egy nem élő terhességet tartsunk fenn mert a sima ultarahang nem mutatja ki mi a baj mért van a vérezgetés.. úgyhogy ott kiderült hogy gyulladás van méhszájnál ami feljebb terjedt és már méhre is felment és veszélyeztette a gyereket aki élt !!! TEljesen úgy mentem oda hogy biztos nem élő ez a terhesség sem és totál kivoltam.. ja amúgy a sima ultrahangon konkértan elküldtek hogy csak a 16. héten kéne jelentkeznem mert úgy kéne minek jövök mondom vérezgetek.. erre hisztériázott a nő a sima szakrendelésen.. kórházba.. a magánba meg persze kedvesek voltak és mindent elmagyaráztak. Sürgősen mondták írassak gyógyszert antibiotikumot hogy a gyulladást lehúzzák mert a terhességek 80%a gyulladás és fertőzés miatt megy el.. amik ilyen rejtettek mint az enyém.. igen is nem normális dolog hogy vérezgetsz!!! vagy hormon vagy gyulladás

én is az elején hagytam magam lebeszélni de azt az ember érzi ha baj van.. járj utána menj el magánultrahang vagy orvoshoz azok alaposabbak tudom sokba kerül de megéri a gyereked életéről van szó.. Pl én utána kiakadtam és végül magán dokit fogadtam 6. hónapba.. és bizony összegyűjtöttem a rendes szülésre is a pénzt és onnantól jobban elláttak én aki egészségügybe dolgoztam végül így köttötem ki és bizony nem bántam meg a z én második gyerekem most lesz két éves.. rákényszerítenek hogy menjél el és járj utána.. amúgy amikor annó a vérzésre megkaptam a gyógyszert csak egyfajta antibiotikumot írtak fel érdekes módon elmúlt a vérzés a gyulladás.. és nem szedtem utrogesztant sem mert kiderült nem is a hormon miatt vérzek konkrétan az orvosok félre diagnosztizáltak ha nem járok utána és nem megyek el magánba most nem lenne itt a gyerekem.. és én még egy példa vagoyk erre.. ha van kérdésed szívesen válaszolok magánba is..

2016. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!