Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykapszula kérdés?

Utrogestan hüvelykapszula kérdés?

Figyelt kérdés

3×1 hüvelykapszulát kell használnom, lassan újra vissza kell mennem a nőgyógyászhoz (hüvelyi vizsgálatot és hüvelyi UH-t csinált), hogy fog így megvizsgálni? Kapszula felrakása után kb 2 órával kell mennem a dokihoz, ha az kimarad akkor 1 kapszula kimarad.

Az lenne a kérdésem, hogy hogy "mossam ki" magamból?

Vagy ki hogy csinálta?

Normális válaszokat kérek



#doki #hüvelyi ultrahang #nőgyogyasz #Utrogestan hüvelykapszula
2016. nov. 28. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj,pláne,hogy a doki is tisztába van vele,hogy használod!!!!!
2016. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ezzel ne foglalkozz, amúgy is kell pár nap, mire kiürül...

Tudja az orvosod, hogy ezt használod, lát ennél durvább dolgokat is szerintem. :D :)

2016. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálni engem nem vizsgált mert úgyse tudok használni semmit az utro miatt. Hüvelyi UH volt, nem hinném, hogy ez volt az első ilyen amit az orvos látott.
2016. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 28. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
uhh, ez hihetetlen, hogy pont arra kérdeztél rá, amin egész nap gondolkodom és most akartam feltenni ezt a kérdést.... :D
2016. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, hogy nem csak nekem vannak ilyen "hülye" gondolataim. :D

Utolsó, neked miért kell használnod?

2016. nov. 28. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén szólva én is cikinek tartottam a kérdést, azért törtem rajta a fejem inkább, de mire már rászántam magam, hogy rákérdezzek, addigra kiírtad :D

Nekem barnázás miatt írták fel a 6. héten és 15 napig napi 2x kell. Neked szintén barnázás?

2016. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen. + a petezsák mellett/alatt haematoma... Petezsák 12 mm, haematoma 15mm.. De van szívcső pulzálás. :)
2016. nov. 29. 09:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hagyj ki egy kapszulát se, mert az vetélést okozhat.
2016. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Minden rendben ment utrogestan használata mellett végül? nekem is szednem kell, ha pozi lesz a teszt.
2017. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!