Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykapszula...

Utrogestan hüvelykapszula mennyi idő alatt szívódik fel biztosan a hüvelyben? Tényleg 12 órának el kell telni a 2 gyógyszer között?

Figyelt kérdés
Mennyit kell pihenni?
2015. júl. 10. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom te mire használod, nekem terhesség megtartás volt a cél, két héten át, napi 3x2 bogyókat. Tehát reggel, délben, este felnyomtam, biztosan nem telt el 12 óra, és nem használtam rosszul! Nem kell utána pihenni, úgy is felszivodik, de ha megnyugtat feküdj egy fél órát.
2015. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mind2 terhessegemnel 3x1et kellett hasznalnom. En ugy tettem fel, hogy 6kor, 2kor, es 10kor. Az estivel tudtam csak sokat fekve lenni, a du viszont csak kb fel/1 orat. De felszivodik hamar szerintem. Ezzel a modszeremmel mindketto gyermekem megmaradt :)
2015. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) terhes vagyok azért kell de valaki azt mondta kell a 12 ora a gyogyszer között amit nehéz megoldani
2015. júl. 10. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem 3x2 volt az adagom, reggel korábban keltem, hogy utána még fekve maradhassak, délután meg ledőltem picit amíg a "nagy" gyerkőc aludt. Este meg elalvás előtt az utolsó adag. A védőnőm szerint fél óra alatt felszívódik amire szükség van.

12 óra akkor telhet el a gyógyszerek között, ha csak 2-szer kell használnod. reggel - este, de ne gondolj óramű pontosságra.

2015. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!