Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. heti ultrahangon mi látszott?

5. heti ultrahangon mi látszott?

Figyelt kérdés
Múlt héten még csak felritkulás látszott az uh-n (muszáj volt ilyen korán mennem pecsételés miatt), most 5+5-nél azt mondta a doki, hogy hát lát valami szikhólyagot meg szabálytalan petezsákot, de nincs pulzálás, így szerinte ez nem egy élő terhesség. Én ezt eléggé furcsálom, ilyenkor még nem is kéne szívhangnak lennie, nem?

2016. nov. 29. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En is most voltam, 5 hetes lehetek kb, nekem is meg csak szikholyagot latott, azt mondta, kb. Egy het meg, hogy legyen szivhang igy a heten kell visszamennem.
2016. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
5+0 napnal petezsak volt (elozo terhesseg méhen kívüli volt, ezért siettünk), 6+0 volt pulzálás. Ne hagyd magad, lehet később fogant. 7-8 hétig azért szoktak várni, mielőtt azt állítják h nem elő az embrió. Szurkolok!
2016. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

5+6-on 10mmes petezsak. Szikholyagrol szo sem volt meg. Nem riogattak halIstennek. 8+0-an 17mmes embrio szivhanggal. Ha jol erzed magad vagyis ha ugy erzed minden rendben. Sztem ne foglalkozz senkivel. Csak nyugalom!

27+0 hkm

2016. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
5 hetesen csak petezsák volt, 6 hetesen még csak "szikhólyag sejthető". 5 hetesen azt kijelenteni, hogy ez egy nem élő terhesség, hát nagyon nevetséges egy képzett orvostól! Mintha nem látott volna még terhességet... Nekem 5 hetesen azt mondta az orvos, hogy az is lehet, hogy majd csak a 8. héten fogunk szívhangot hallani, nem kell megrémülni!
2016. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg menses alapján 5+4 voltam, ügyeleten voltunk barnázás miatt, kaptam Utrogestant --> petezsák 9.5mm, üres.


Elvileg menses alapján 6+1 voltam, papíromon:5+2 --> szabályos petezsák 12mm, benne szikhólyag látható.


Elvileg menses alapján 7+1 voltam, papíromon:6+6 --> Petezsák 26mm, CRL 9.5mm; szabályos petezsák, benne szikhólyag és élő embrió látható.


De közben én vérezgettem is, mindhárom vizsgálat idején.

2016. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Én is vérezgettem az elejétől kezdve, de pár napja elmúlt, így kezdtem örülni, dehát ez a doki eléggé elvette a kedvemet. Remélem nem neki lesz igaza... :(
2016. nov. 29. 21:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak ha valaki később olvasná: a szabálytalan petezsákból egy hét múlva szabályos lett 4 m-es embrióval, szívhanggal :)
2016. dec. 6. 23:52
 8/10 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok! Gratulalok es hala a mindenhato joistennek!!!!
2016. dec. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Gratula. :)

2016. dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó! Szívből gratulálok!
2016. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!