Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik névre szavaznátok?

Melyik névre szavaznátok?

Figyelt kérdés
Három név van eddig versenyben: Ádám, Máté és Antal. Az első kettő nagyon tetszik, de mivel nagyon népszerű, fennáll a veszélye, hogy rajta kívül minden harmadik gyereknek ez lesz a neve. A 3. bár mostanában nem igazán népszerű, de a hangzása miatt szintén nagyon közel áll a szívünkhöz (főleg Tóniként becézve), illetve még azért is, mert páromnak egy nagyon kedves rokonát is így hívják. 2. névnek megkapná a párom nevét, az Ernőt.
2016. dec. 1. 02:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az Antal az nagyon öreguras név. A maradék kettő közül meg inkább az Ádám. A Máté nekem ilyen okoskodós név. Tudod aki általános hatodikban mindent jobban tud mindenkinél, de közben meg lövése sincs miről beszél. Meg kicsit olyan semmilyen név is egyben nekem. De igazából Ádámot sem adnék a fiamnak, az meg kicsit ilyen örök gyerek név. Mint a Dániel és társai. :)


Bocsánat ha megbántottalak, vagy bárki mást, akinek valamelyik a gyereke neve, de bátorkodtam leírni a véleményem. Szóval a három közül: Ádám.

2016. dec. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ádám vagy Antal. Nekem az utóbbi jön be jobban. A Máté tényleg nagyon gyakori.
2016. dec. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Ezek közül az Antal a legjobb. Bocsi, de borzalmas nevek szerintem.
2016. dec. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ádàm szerintem a legjobb a 3kozul. :)
2016. dec. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Antal. 
2016. dec. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

A Máté a legjobb. Nem véletlenül adják sok gyereknek. Az ùj generáciòban nem baj ha illik a neve a többség által jònak nevezettbe. Az előny szokott lenni. Az Antal az szerintem borzalmasan régimòdi és öreges, durva hazgzásù. Én biztos nem adnám kisbabának ha egy mòd van rá.

Az Àdám meg olyan unalmas név .Semleges kategòriás.

2016. dec. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem Antal. Annyi Ádám, és mégtöbb Máté van, hogy szörnyű.

De ha valamiért az Antal nem lenne mégsem befutó, akkor keresnék egy 4. nevet, mert az első kettőt a gyakorisága miatt biztos, hogy nem adnám.

2016. dec. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Antal, Erno kizart dolog.


A masik ketto semleges.

2016. dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem az Antal és az Ernő nem cseng össze. Igazából nem is jön be az Antal. A Máté Ernő tetszik!
2016. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem Ádám a fiam. Még kislány koromban el döntöttem ha lesz egy fiam igy fogják hivni. És nem is gyakori itt.
2016. dec. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!