Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik babámat várom,17...

A harmadik babámat várom,17 hetes vagyok és még nem érzem a mozgását. Pedig az első kettőnél ilyenkor már éreztem. Volt így már más is?

Figyelt kérdés
Remélem nincs semmi baj.De azért aggaszt egy kicsit.Állítólag a harmadikat hamarabb kellene érezni.Elég gyakran voltam mostanába ultrahangon,ott mozgott és minden rendben volt,nem értem,mért nem érzem még.
2016. dec. 1. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem érzem/ éreztem. Nagyon kétségbe voltam esve. Az elsőt 13 hetesen, a màsodikat talàn 11 és hatàrozottan 14 hetesen éreztem.

Most meg 17 hetesen mintha, most 20 hetesen mondom azt hogy érzem.

Fogalmam sincs miért. Engem is az nyugtatott, hogy uh- n minden rendben volt.

2016. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a masodikat en is most kezdtem el erezni biztosan. az elsot mar 14hetesen biztosan

17hkm

2016. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt 16, a másodikat 18, a harmadikat szintèn 16 hetesen èreztem először. Nincs erre aranyszabály, hamarosan èrezni fogod a mostani pocaklakót is. :)
2016. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is harmadik baba, én az első kettőt is csak a 20. hét körül éreztem, most se aggódtam még, hogy nem érzem. Pedig a védőnő már a 16. héten kérdezte, hogy nem érzem még mozogni? Érdekes, más már az elsőt is érzi.


A 19. hét körül mertem azt mondani, hogy ez már biztos nem bélmozgás lesz. :) Azóta már rúg olyanokat, hogy látszik is.


Ha nem érzed, az nem azt jelenti, hogy nem mozog, hanem azt, hogy van helye bőven. :) Széles a csípőm, és a derekam is megszélesedett rendesen. Most 26. hetesen nagyobb a hasam, mint a mindenórás ismerősömnek.


Kicsit úgy érzem, most ebben is sok kismama verseng, ki érzi meg legkorábban a baba mozgását. De szerintem semmit nem jelent, hogy mikor kezdi valaki érezni. Ha egész nap jövök-megyek, most is csak egy-egy erősebb rúgás tűnik fel. Ha ülök vagy heverészek, jobban odafigyelek, és akkor szinte egész végig mocorog.

2016. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mikor kezdtem el érezni a harmadik babámat. Talán a 18-19. hét környékén. Pedig az első kettőt napra pontosan tudom és még mellső fali lepény mellett is megéreztem az első babát a 16 hét 4 naposan, a másodikat 16 hét 1 naposan hátsó falival, de a harmadik nem volt egyértelmű! Legjobb barátnőm is ugyanígy volt a harmadik terhességével, még a 20. héten sem volt benne biztos, hogy nem a belei mozognak, pedig előtte ő is kétszer szült és akkor biztosan érezte, hogy melyik a baba és melyik a belek mozgása/hasi izmok rángása. Sőt, egyik fórumon szintén a harmadik babáját váró anyuka is arra panaszkodott, hogy nem biztos benne, hogy a babáját érzi vagy valami mást. A harmadik terhesség trükkös. :D
2016. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másodikat a 17. héten éreztem először
2016. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!