Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hihetek ennek,...

Szerintetek hihetek ennek, hogy ez pozitív?

Figyelt kérdés

ma vagyok a 13. dpo-n holnapra nem várom. 3 napja görcsölök. Nem kéne ilyenkor már erősebbnek lennie a tesztnek? 10es érzékenységű walentin teszt.


[link]



2016. dec. 1. 09:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Sztem pozi:)
2016. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

de a 13. napon nem kéne hogy erősebb legyen már? pont középidőben volt ovum,27.28 naposak a ciklusaim.

jajj annyira jó lenne <3

2016. dec. 1. 09:30
 3/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halvány pozitív. Holnap-holnapután már valószínűleg erősebb lesz/lenne, ha csinálsz újat.
2016. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
reggeli első vizeletből van? Én a helyedben csinálnék egy másikat is, hátha hibás a teszt és csak azért ilyen nagyon halvány. De amúgy szerintem pozi :)
2016. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
igen reggeli elsőből van :/ azért gondolom hogy talán már mensi előtt egy nappal erősebb kellene hogy legyen ha baba van :(
2016. dec. 1. 09:40
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14. dpon nagyon halvány tesztem volt. Én is tudom mikor volt pém. Szóval szerintem akármilyen egy teszt, ilyenkor kár erős második csíkot várni. Egyébként alig látható tesztem volt 12. dpon és azt hittem 2 nappal később már jól fog kinézni, de nem annyira azért.. nincs semmi baj, 9 hetes vagyok.
2016. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
de te is 10es érzékenységűvel teszteltél? vagy 25ös el?
2016. dec. 1. 09:44
 8/28 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél a nemvárt napja után teszteltem reggel, az is elég halovány volt. 2 nap múlva csináltam másikat, az pedig már egyértelmű volt. Nyugi! :)
2016. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A tesztre ráírt érzékenység SEMMIT nem jelent. Én ugyanabba a pisibe mártottam egy 10-es One Stepet és egy 25-ös Facellét. A Facelléről leugrott a csík, az "érzékenyebben" meg alig látszott. Erre nem lehet adni.


Másik terhességnél már csak Facellét használtam, ami tényleg extra érzékeny és szépen mutatja. Trifázisos görbe mellett a 15. Dpo-n lett kb. olyasmi, mint tiéd.


Szóval ne kattogj ezen ennyit! Nyugi!

2016. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
és nektek is görcsölt a hasatok mintha meg akarna jönni? engem ez is nyugtalanít.minden egyes pisinél rettegek kb hogy mi lesz a papíron :/ :)
2016. dec. 1. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!