Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hihetek ennek,...

Szerintetek hihetek ennek, hogy ez pozitív?

Figyelt kérdés

ma vagyok a 13. dpo-n holnapra nem várom. 3 napja görcsölök. Nem kéne ilyenkor már erősebbnek lennie a tesztnek? 10es érzékenységű walentin teszt.


[link]



2016. dec. 1. 09:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

nem vártkor, nekem is kb ilyen halvány volt, utána párom is én is néztem, megbeszéltük, veszünk egy komolyabb tesztet, és 2 napra rá pont szombat reggel volt, párommal együtt néztük, hogy mi újság, és akkor már szépen látszódott.

azért szép ajándék lenne nektek mikulásra! drukkolok!

2016. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, görcsölt, meg enyhe szúró fájdalom is van. Ez TELJESEN NORMÁLIS! Nő a méhed, ez okozza a "mindjárt megjön" érzést. Ezen egyáltalán ne idegeskedj, ezt még sokáig fogod érezni :)
2016. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyaltalan nem kell erosebbnek lennie, hiszen meg el sem maradt a menstruaciod.

Egyebkent elotte felesleges csinalni, mert sok a kemiai terhesseg, es ugyanugy megjon a napon.

2016. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Igen szép ajándék lenne az biztos. A legszebb❤ hát remélem fog erösödni a teszt😊 aranyosak vagytok ment a zöld jelecske mindenkinek 😊
2016. dec. 1. 10:21
 15/28 anonim ***** válasza:
Pozi! :)
2016. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem.kell erősnek lennie. Ez viszont latszik pozitív. Halkan gratulàlok. ;) nekem is mai napig gorcsol a hasam mintha meg akarna jönni. De semmi. :) 7hkm. :) holnap vagy azután tesztelj még egyet. :) ;)
2016. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg ma és holnap sem akkor 3.an reggel tesztelek😊 holnap nem kéne jönnie... drukkoljatok!!! És köszi mindenkinek a válaszokat és a bíztatást:)
2016. dec. 1. 11:29
 18/28 anonim ***** válasza:
Persze , hogy drukkolunk. :) de mivel latszik a 2.csik igy szerintem betudhatod magadnak hogy terhes vagy. Mivel valami miatt csak oda került az a csik. ;) s csakis a hcg termelodott s azmiatt. :) olyan nincs hogy all pozitív s kozbe nemis vagy terhes. :) utolso válaszoló voltam. :)
2016. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esik köszönönöm😊 rengeteg sok boldogságot kívánok neked a születendő babuciddal együtt😊
2016. dec. 1. 13:13
 20/28 A kérdező kommentje:
holnap van a nem várt napja. ugy izgulok csajok :/ :)
2016. dec. 1. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!