Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez bajt jelezhet?

Szerintetek ez bajt jelezhet?

Figyelt kérdés
6hetes terhes vagyok. Hatalmas gorcseim vannak 1hete.kb van mikor oly annyira szurodik jobb oldalt a petefeszkem körül megsem birok moccani fél percig.vannak enyhébb görcsök is de ez mindennapos.vérzés barnazas semmi nincsen. Tudom nem vagytok orvosok. Nem.lattok belém. :( ez jelezhet nagy bajt? Orvos dec. 07.-re adott idopontot. Kérem akit nem erdekel vagy csak kotostkodni akar az gorgessen tovább. Köszönöm.
2016. dec. 1. 11:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Kotoszkodni* elnézést.
2016. dec. 1. 11:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, némi fájdalom elvileg normális, nekem is volt az elején, de messze nem görcsök voltak, lehet, hogy be kellene menned a kórházba, nézzék meg nem-e méhen kívüli..., nem akarlak ijesztgetni, de dec. 7. még elég messze van, esetleg vegyél be magnéziumot, az szokott segíteni, de én megnézetném magam, minden jót!
2016. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A görcsök, szúrkálások esetleg kellemetlen kellene, hogy legyen. Ez megér egy gyors UH-t. Eltérő a fájdalom küszöbünk, lehet ez normális is, de inkább nézzenek rád, nehogy méhen kívüli legyen!
2016. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira erős a fájdalom menj inkabb be azbügyeletre,meg kell nézzenek időpont nélkül is. Egyébként szedj legalább 3X1 MagneB6-ot és pihenj sokat. 21hkm
2016. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ettől félek énis. Mikor menstrualok akkor is hatalmas fajdalmaim vannak. S nem.tulzok. olyankor felsem birok kelni. S most mikor gorcsolok a menstruacios gorcsnel nagyobbak ezek. Csak ugye nem egész napos hanem pár masodperc vagy percesek. Lehet ügyelet lesz akkor igy. Csak első terhesség es nemtudom ensem mi a normális es mi nem. Es ha mehen kivuli akkor is ugyanazok a terhessegi tunetek lehetnek mint mikor minden rendben van? :O mert hanyok emelygek stb. A szokasos tunetek megvannak.
2016. dec. 1. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen akkor is ugyanolyan tüneteid lehetnek,mintha méhen belül lenne. Mindenképp menj be ha úgy érzed,a méhen kívüli nem játék,nagyon veszélyes.
2016. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!